Як виглядає і чим займається внучка Софії Ротару: розумниця і красуня

Author name 7 Липня 2021 в 10:07

Поділитися статтею

Софія Ротару і її внучка Соня
Софія Ротару і її внучка Соня

Ті, хто стежать за особистим життям Софії Ротару, знають, що у неї є внучка – тезка бабусі. Дівчину теж звуть Софія, але вона носить прізвище Євдокименко.

Вона – справжня модель. І зовнішність приємна, і кар’єру взялася розвивати в потрібному напрямку.

Народилася дівчина в столиці в 2001 році. І її доля – сама по собі була щасливим квитком. Сім’я творча, забезпечена, дівчинку ні в чому не обмежували.

Спочатку Софія Євдокименко пробувала себе як модель, потім і зовсім заспівала. Незважаючи на те, що про велику сцену дівчина поки не мріє, а лише скромно випустила пару пісень, музичні критики оцінили по достоїнству її вокал і вміння вести себе на публіці.

Кар’єра моделі

Софія Євдокименко – дуже красива. Її стрункості, виразності і харизмі можна тільки позаздрити. Красуню модель Соню Євдокименко не раз порівнювали Професіонали з топ-моделлю Сінді Кроуфорд. Вирішивши зробити кар’єру на міжнародному рівні, дівчина вирушила здобувати освіту в Лондон. У столиці Великобританії вона вчилася в коледжі гуманітарних наук. Потім переїхала в Нью-Йорку, де продовжила працювати в фешен-індустрії.

Інстаграм Софії Євдокименко, внучки Софії Ротару

Інстаграм-профіль Соні – справжнє джерело ідей для модних фотосесій. Тут дівчина показує не тільки всю себе, а й те, що оточує її кожен день, ділиться своїми роздумами, цікавими висновками і спостереженнями.

Ось лише кілька фото, які підтверджують, що Соня Євдокименко – справжня красуня і перспективна модель світового рівня.

https://www.instagram.com/p/CQ0v5F2NzGi/

А ось Софія Євдокименко вирішила показати трохи більше, ніж дозволяє бабуся. Фотосесія в ліфі вийшла дуже жіночною і стильною.

https://www.instagram.com/p/CQlck8rtBcJ/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею