Як виглядали, чим займалися, коли і чому померли батьки Максима Галкіна

Максим Галкін, відомий як успішний гуморист, пародист і співак, народився в родині, яка завжди була для нього прикладом любові та гідності.

Батьки Максима з дитинства помітили творчі здібності сина і підтримували його прагнення стати артистом. Вони не скористалися впливовими зв’язками, вважаючи що їх талановитий син сам доб’ється успіху.

Батьки Максима Галкіна

Максим Галкін з батьками

Батько Максима – Олександр Олександрович Галкін, росіянин за національністю, був військовим, тому сім’я часто змінювала місце проживання. Він дослужився до звання генерал-полковник, очолював Головне автобронетанкове управління Міністерства оборони СРСР, з 1998 року протягом двох років був депутатом Державної думи РФ.

Про маму Максима, Наталію Григорівну Галкіну відомо, що вона була кандидатом фізико-математичних наук, старшим науковим співробітником Міжнародного інституту теорії прогнозу землетрусів і математичної геофізики.

Біда не приходить одна

Початок 2000-х було непростим для Максима. Творча кар’єра йшла вгору, його відносини з А.Пугачевою стали ближчими. Але біда прийшла в будинок його батьків – в 2002 році у віці 67 років від онкологічного захворювання помер його батько.

Алла Пугачова і Максим Галкін

Мами Максима не стало через два роки після смерті батька, в 2004 році. Вона теж боролася з онкологією. Наталія Галкіна проходила лікування в Ізраїлі і померла у віці 69 років на Святій Землі в Страсну П’ятницю, напередодні найголовнішого єврейського свята Пасхи. Максим переконаний, що має значення де і коли помирає людина. Наталія Галкіна була єврейкою і знайшла смерть на історичній батьківщині.

“Ми з братом прилетіли в Ізраїль, коли сходив Благодатний Вогонь і відвезли маму до Росії в неділю і світле свято Великодня”.

Максим, як люблячий син, робив все можливе для лікування батьків, але доля розпорядилася по-своєму. Їх смерть була важким потрясінням для Максима. Тепер артист дбайливо зберігає все, що нагадує йому про людей, що подарували йому життя і свою любов.

Варто зауважити, що знайомством з Аллою Борисівною Максим зобов’язаний своїй мамі, яка дружила зі співачкою. У 1979 році Алла Пугачова відвідувала їх сім’ю. На той момент Максиму було лише 3 роки. Хіба могли батьки припустити в той час, що їх гостя стане в майбутньому головною жінкою для їх сина Максима. Подейкують, що незадовго до смерті матір дала їм своє благословення на шлюб.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.