Одна половина жіноча, а друга – чоловіча: Ксенія Мішина спантеличила дивним фото Еллерта 15-річної давності

Author name 13 Липня 2021 в 12:07

Поділитися статтею

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина посміялася над своїм обранцем Олександром Еллертом, оприлюднивши його архівне фото.

Актриса Ксенія Мішина стала першою українською “холостячкою”. За її серце билося 15 претендентів. Однак вибрала вона одного – гумориста Олександра Еллерта. Після фіналу романтичного шоу закохані почали жити разом і з того часу радують шанувальників своїми міцними відносинами.

Ксенія Мішина і Саша Еллерт
Ксенія Мішина і Саша Еллерт

Ксенія Мішина та Олександр Еллер часто демонструють своїм фанатам іскрометне почуття гумору. Вони намагаються бути щирими перед публікою і не бояться здатися смішними.

Так, нещодавно Ксенія Мішина публічно посміялася над своїм коханим Еллертом. Вона оприлюднила у своєму Інстаграм-блозі фото гумориста з часів юності. Фото було зроблено 15 років тому, коли Олександру було 20 років.

Еллерт в 2006 році: скріншот Інстаграм-сторіз Мішиной
Еллерт в 2006 році: скріншот Інстаграм-сторіз Мішиной

На знімку гуморист виглядав дійсно забавно. у Олександра була асиметрична зачіска (з одного боку довге волосся, а з іншого – короткі).

“Так що ви знаєте про моду “, – підписала фото Ксенія Мішина.

До слова, нещодавно Ксенія Мішина зізналася, що мріє про дітей. Цікаво, що і Олександр та Ксенія дуже хочуть, щоб у них були близнюки. Різниця тільки в тому, що Мішина хоче дочок, а Еллерт – синів.

Нагадаємо, у Ксенії Мішиной є син 8-річний Платон, якого вона народила у віці 22 року. У Олександра Еллерт теж є дитина. Дівчинка Еля народилася від першого шлюбу артиста. Еля живе разом з мамою, але багато часу проводить з батьком і його новою обраницею Ксенією Мішиной.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею