У Мережу злили фото вагітної Наді Дорофєєвої: животик вже видно

Author name 20 Липня 2021 в 17:07

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Подруга Наді Дорофєєвої візажист Аліна Озимина опублікувала в Інстаграм спільне фото зі співачкою, яке викликало багато запитань у фоловерів.

Володимир Дантес і Надія Дорофєєва разом вже 10 років, з яких 6 – в офіційному шлюбі. Шанувальники зоряного сімейства не можуть дочекатися, коли вони вже оголосять про найближче поповнення. При цьому самі Надія і Володимир стверджують, що поки до дітей не готові. Вони цілком і повністю присвячують себе кар’єрі і творчості. При цьому чоловік Наді Дорофєєвої не виключає, що їхній первісток з’явиться протягом найближчих двох-трьох років.

“Ми дві знамениті людини, які витрачають весь свій час на свій розвиток. Всередині нас все ще діти, ми навіть не завжди знаємо чого хочемо, і в першу чергу думаємо тільки про себе. Я хочу, щоб моя дитина була щасливою і не думала про те, де його мама з татом. До дитини треба бути готовим “, – сказав в одному з інтерв’ю Володимир Дантес.

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва
Володимир Дантес і Надя Дорофєєва

Не так давно в Мережі почали ходить чутки, що Дорофєєва вже може бути вагітною. Дівчина почала з’являтися на публіці в мішкуватому одязі, який приховує її форми.

А недавно в Мережі з’явилося фото, яке ще більше підігріло чутки про вагітність співачки.

Так, подруга Дорофеєвої візажист Аліна Озимина оприлюднила у своєму Інстаграм-блозі фото зі співачкою. На знімку Аліна погладжує живіт Наді.

Надя Дорофєєва та Аліна Озимина

Користувачі Мережі відзначили, що Надя останнім часом помітно покращала і запідозрили, що артистка під вільною одягом хотіла приховати округлий живіт.

“Ви як ніби Наді тримайте живіт, ніби у неї хтось всередині”, “А ви часом не сестри? “, “Ви так схожі “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею