Як виглядала обраниця “Холостяка” Анна Богдан до участі в проекті: простачка із зайвою вагою (Фото)

Author name 27 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Анна Богдан
Анна Богдан

28-річна Анна Богдан підкорила Холостяка Михайла Залівако своєю яскравою зовнішністю. Чи була дівчина завжди такою красунею?

Анна Богдан – довгонога красуня з кучерявим волоссям, а тепер уже і знаменита учасниця шоу “Холостяк”. Дівчина підкорила серце Михайла Залівако – перспективного нареченого з Харкова.

Анна Богдан і Михайло Залівако
Анна Богдан і Михайло Залівако

Запам’яталася Анна публіці ще й тим, що вона є екс-дружиною колишнього керівника Офісу президента Андрія Богдана. Відомо, що до шлюбу вони зустрічалися півтора року, коли Андрій Богдан був ще одружений. Як чоловік і жінка, пара прожила трохи більше року. Анна стверджує, що причиною розлучення стали ревнощі чоловіка.

Жодної спільної фотографії Анни і Андрія Богдана в Мережі немає. Однак нещодавно спливли архівні фото дівчини, на яких можна подивитися, як вона виглядала до участі в проекті “Холостяк”.

Ан
Анна Богдан: архівне фото, 2015 рік
Анна Богдан: архівне фото, 2016 рік

Як видно на знімках, дівчина завжди була стрункою кучеряшкою. Дівчина не приховує, що після розлучення з Андрієм Богданом вона почала заїдати образу і поправилася на 16 кілограмів.

Однак незабаром дівчина взяла себе в руки і швидко прийшла в форму. Зараз Анна підтримує свою фізичну форму за допомогою правильного харчування і регулярних занять спортом.

Нагадаємо, Ганні Богдан 28 років, сама вона живе в Києві. За освітою маркетолог (магістр). На даний момент працює в туристичному агентстві і, з огляду на свою діяльність, багато подорожує.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею