Як виглядає син і внук Михайла Поплавського? Співаючий ректор показав спадкоємця в своєму новому кліпі

Співаючий ректор Михайло Поплавський зняв свого єдиного онука в новому кліпі на пісню "Сину мій ".

Михайла Поплавського публіка знає, як виконавця веселих і завзятих пісень “Сало”, “Юний Орел”, “Варенички”. Цього разу Михайло вирішив здивувати своїх шанувальників і випустив одразу 2 кліпи на ліричні пісні “Батько” і “Сину мій”.

Головним героєм в кліпі “Сину мій” став онук Поплавського Єгор. Він зіграв свого батька і сина Михайла Поплавського Олександра в дитинстві. У відеокліпі Михайло Поплавський вирішив показати любов до свого сина.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCR10UkaJ4dI%2F&is_from_rle

“Кліп ” Сину мій “особливий для мене. Це був акторський дебют мого внука. Його емоції – справжні, щирі та світлі. Це гімн усім синам України! “, – прокоментував свою роботу Михайло Поплавський.

Що відомо про сина Михайла Поплавського?

Олександр Поплавський – єдина дитина ректора Київського Інституту культури. Він абсолютно не публічна людина і далекий від сцени. Проте одного разу про нього писали всі ЗМІ.

Весілля сина Поплавського Олександра. Поруч з Михайлом – дружина Людмила

У 2008 році Олександр Поплавський потрапив в серйозне ДТП. Він влетів у стовп на великій швидкості. На той момент синові Поплавському не було ще й 30 років. Чоловік переніс 5 операцій і тривалий курс реабілітації.

Однак все вже в минулому. Зараз чоловік займається власним бізнесом, у нього красуня-дружина і маленький син. До слова, дружина молодшого Поплавського теж не невідома українцям. У 2019 дівчина представила Україну на конкурсі краси в США.

Син Поплавського Олександр (праворуч) з дружиною Аліною (посередині) і Катею Осадчою (зліва)

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.