Страшно красива: як Людмила Гурченко зробила собі не дуже вдалу пластику?

Зірки, які практично щодня миготять на ТБ або виходять на сцену перед глядачами, вважають своїм обов'язком виглядати на всі 100.

У гонитві за ідеалом фігури і особи вони йдуть на різні жертви – то чи на штучне поліпшення власної зовнішності, то чи на кардинальні зміни шляхом відвідування пластичного хірурга. Можна перераховувати годинами наших зірок, які користувалися послугами “майстрів по красі “.

До хірургам для збереження молодості і привабливості зверталися Алла Борисівна Пугачова, Софія Ротару, Ірина Билік і багато інших. А ще – до них ходять і чоловіки. Адже старіти не хочеться нікому.

Однак в будь-який пластичної операції є свої величезні ризики, і ніхто від них не застрахований.

Наприклад, Людмила Гурченко колись постраждала від невдалої пластики.

Людмила Гурченко
Людмила Гурченко

Як стверджують люди, наближені до Гурченко в роки її особливої популярності, Людмила Марківна дуже болісно сприймала старість, тому нікого не здивувало, що актриса стала постійним клієнтом клінік пластичної хірургії. Надії Гурченко повернути красу справили зворотний ефект, і в останні роки життя зірки її обличчя перетворилося в гумову маску.

Неодноразові хірургічні втручання позначилися на еластичності шкіри, тому риси обличчя Гурченко попливли, з’явилася бугристость шкіри. Людмила Марківна навіть не могла повністю закривати очі після підтяжок, через що її зір різко погіршився. Серце зірки сильно постраждало від багаторазових наркозов.

Людмила Гурченко після пластики
Людмила Гурченко після пластики

Природно, та дуже сильно засмутилася. Подейкують, у Гурченко навіть була затяжна депресія на фоні невдалих хірургічних втручань. А публіка адже цінувала її за природну красу!

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.