Подруга Насті Каменських виставила напоказ свій горіх в короткій сукні

Анна Андрійчук - подруга співачки Насті Каменських. Багато хто знає Аню по тому, що вона - екс-дружина музиканта Позитива, Олексія Завгороднього.

“Було дуже боляче, що закінчився важливий етап мого життя довжиною в 13 років. З юності крок за кроком ми разом йшли в доросле життя. Ті, ким ми стали сьогодні – це відбиток взаємної любові і підтримки “,

– розповіла Анна Завгородня-Андрійчук після розлучення з Позитивом.

“Коли усвідомлюєш, що все прийшло до логічного завершення, у тебе в душі з’являється певна порожнеча і розчарування. Спочатку ти довго готуєшся. Можливо, навіть відтягувати цей момент. Голова все розуміє, а серце – немає “,

– додала дівчина в своїй чесної сповіді, яку записала, відпочиваючи на курорті з Настею Каменських.

Дівчина після розлучення початку більш активно користуватися соціальними мережами. Вона викладає в Інтернет не тільки свої вдалі фотографії, але і особисті роздуми на різні теми. Зокрема, і про відносини. Всім своїм виглядом артистка показує – зовсім не страждає через розлучення. Навпаки – бачить цей етап свого життя як новий виток, нові можливості і шанс змінити своє мислення.

До слова, після розлучення Анна Завгородня (тепер уже Андрійчук) стала частіше з’являтися на різних тусовках. В основному, це вечірки і гулянки з найкращою подругою Настею Каменських. Наприклад, недавно дівчата прогулялися на яхті.

Анна Андрійчук для прогулянки на яхті вибрала неймовірно коротке плаття з відкритими плечима і широкими. Цей білий колір сукні дуже йде Ганні, тому виглядає вона в ньому дійсно як лялька Барбі.

Нагадаємо, Анна Андрійчук та Олексій Завгородній були разом більше десяти років. Спільних дітей у них немає.

Схожі статті

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.

Чоловік заявив, що не їв нічого смачнішого в житті. Картопляний пиріг з фаршем: запікаю все разом і швидко

Картопляний пиріг з фаршем – це варіант ідеальної вечері, або страва, яку можна взяти на пікнік. Пиріг виходить дуже смачним, ситним та має яскравий смак.