74-річна Софія Ротару в розкішній сукні запалила на “Новій хвилі “: втерла носа Пугачовій

Author name 20 Серпня 2021 в 16:08

Поділитися статтею

Софія Ротару
Софія Ротару

Софія Ротару з’явилася на пісенному конкурсі “Нова хвиля” і здивувала публіку моложавим видом.

19 серпня в Сочі стартував міжнародний музичний конкурс “Нова хвиля”. На церемонію відкриття прийшли практично всі зірки російського шоу-бізнесу. Там вони змогли не тільки блиснути талантом, а й яскравими вбраннями.

На конкурс завітала і легендарна співачка Софія Ротару. Артистка останні роки рідко з’являється на публіці і не приходить на світські заходи. Однак на “Нову хвилю” вона приходить завжди. Не виключенням став і цей рік. 19 серпня розпочався 19-й пісенний конкурс.

Софія Ротару з’явилася на червоній доріжці “Нової хвилі” і вразила публіку квітучим виглядом. Для заходу артистка вибрала сукня в підлогу з ефектом перлинного мерехтіння. Ротару зробила красиву укладку і яскравим макіяж. Виглядала артистка набагато молодше за свій реальний вік.

Ось як прокоментувала публіка образ Софії Ротару:

“Образ шикарний”, “Королева пісні! Найулюбленіша! Найкраща! Красуня! “,” Виглядає, звичайно, супер “,” Вічно молода і красива Софія Михайлівна “,” Така красива Софія, а плаття просто чудове, чудова жінка “,” Так, дуже улюблена і красива і талановита “, – пишуть коментатори.

Також в рамках конкурсу “Нова хвиля” Софія Ротару заспівала кілька своїх пісень і зірвала овації глядачів. Артистка вільно рухалася по сцені і виглядала дуже гармонійно.

https://www.instagram.com/p/CSxV6mhihF1/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею