Аліна Гросу похвалилася “новими” губами: стали ще більшими, але втратили форму

Author name 2 Вересня 2021 в 16:09

Поділитися статтею

Аліна Гросу
Аліна Гросу

26-річна співачка і актриса Аліна Гросу завжди заперечувала інформацію про те, що вона коли-небудь робила пластичні операції. Однак її обличчя говорить саме за себе.

Аліна Гросу співала на великій сцені ще з 4 років. Всі пам’ятають, як завзята, маленька дівчинка співала пісню “Маленька бджілка”. Потім Аліна пішла в школу і на деякий час залишила сцену. Однак, коли дівчині виповнилося 20 років, вона знову почала блищати на телеекранах. У цій пекучій блондинці з провокаційними піснями було неможливо впізнати “Маленьку бджілку”. Аліна змінила не тільки свій репертуар, а й зовнішність.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Неозброєним поглядом видно, що Гросу скористалася послугами пластичних хірургів. У неї неприродно схудли щоки і поповніли губи, а ніс став коротше і кирпатий.

Аліна Гросу до і після пластики
Аліна Гросу до і після пластики

Відомий пластичний хірург Андрій Іскорнев розповів виданню ” КП в Україні “, які пластичні операції робила артистка.

“Дівчина зробила ринопластику, пластику губ. Також, якщо це не фотошоп – ще й грудки Біша прибрала (пластична операція по зменшенню щік, суть якої – відкачування інкапсульованих жирових утворень між щічної м’язом і поверхневими м’язами обличчя, -ред.) Ніякими дієтами подібного ефекту не доб’єшся! “, – розповів пластичний хірург.

Цікаво, що Аліна Гросу завжди заперечує той факт, що вона щось робила зі своєю зовнішністю. Однак результат, як то кажуть, на лице.

А недавно Аліна Гросу опублікувала в своєму Інстаграм-блозі відео, в якому шанувальники помітили зміну форми губ. Вони стали більш пухкі, але втратили форму.

Скріншот Інстаграм-сторіз Гросу
Скріншот Інстаграм-сторіз Гросу

Ймовірно, співачка в черговий раз вирішила збільшити губи.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею