Анастасія Приходько зворушливо привітала чоловіка з річницею вінчання і показала рідкісні фото з коханим

Анастасія Приходько повідомила, що рівно 2 роки тому вони з чоловіком повінчалися.

Анастасія Приходько з тих знаменитостей, які не виставляють особисте життя на показ. Про чоловіка артистки практично нічого не відомо. Приходько не публікує спільні з чоловіком фото в соціальних мережах і не приходить з ним на світські заходи.

Сьогодні, 8 вересня, Анастасія та її чоловік святкують другу річницю вінчання. З цієї нагоди артистка опублікувала в своєму Інстаграм-блозі спільні фото з коханим і написала теплі слова. Настя зізналася, що знайомі з чоловіком вони ще зі школи. Вона була все життя в нього закохана, але доля розділила їх і звела тільки через багато років.

Анастасія Приходько з чоловіком
Анастасія Приходько з чоловіком
Анастасія Приходько з чоловіком
Анастасія Приходько з чоловіком
Анастасія Приходько з чоловіком
Анастасія Приходько з чоловіком

“Любов моя, сьогодні друга річниця нашого вінчання. Кожну хвилину свого життя, я усвідомлюю наскільки правильним був цей крок! Адже ми так довго до цього йшли … 27 років!

Ми перетиналися по життю часто, почалося все зі школи! Твого єдиного погляду було достатньо, щоб я, ночами, вся в сльозах, зінавалася тобі в любві..в щоденнику. Потім я прийшла вчитися в Глієра, а ти в цей рік пішов в інший університет. Я не чула про тебе зовсім нічого, поки дивна випадковість не звели нас разом через багато років і більше вже ми не розлучалися.

Два роки тому було таїнство нашого вінчання, де ми пообіцяли бути разом до Місяця !!! І неважливо скільки потрібно було б чекати тебе – я б чекала! Щастя цього гідно! Я – твоя перша любов, а ти моя! Я люблю тебе більше всіх на світі! Я дихаю тобою! І якщо треба, я не роздумуючи, віддам своє життя за тебе! “, – написала Приходько.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?