Оля Полякова кинулася в обійми Олега Винника і зізналася йому в любові: лисий чоловік більше не цікавий

Author name 23 Вересня 2021 в 15:09

Поділитися статтею

Оля Полякова заграє з Вінником незважаючи на чоловіка
Оля Полякова заграє з Вінником незважаючи на чоловіка

Оля Полякова та Олег Винник – близькі друзі. Однак, іноді здається, що їхні стосунки не зовсім дружні.

Як виявилося, Олег Винник і Оля Полякова не тільки колеги по сцені. Вони дружать настільки близько, що головний вовк країни навіть приїжджає до неї погостювати в її заміський будинок. А останнім часом Полякова та Винник проводять ще більше часу разом. Вся справа в тому, що вони обидва є зоряними детективами музичного шоу “Маска”, зйомки якого зараз в повному розпалі.

Нещодавно головна блондинка країни опублікувала в своїх Інстаграм-сторіз компрометує відео, яке викликало багато питань не тільки у шанувальників артистки, але і напевно у її чоловіка. На відео Оля обіймає Олега Винника і, злегка пританцьовуючи, наспівує рядки про кохання.

Скріншот Інстаграм-сторіз Полякової
Скріншот Інстаграм-сторіз Полякової

“Коханий, люблю тебе, єдиний, улюблений”, – наспівує в відео Полякова.

До слова, Оля Полякова знаходиться в шлюбі вже 17 років. Чоловік Олі Полякової – успішний бізнесмен Вадим. Він старший за свою дружину на 15 років. Вадим Поляков – абсолютно не публічна людина. Його неможливо зустріти на світських заходах разом зі своєю зірковою дружиною, також він не фотографується для Інстаграма Полякової.

Полякова з чоловіком
Оля Полякова з чоловіком Вадимом

До слова, у Олі Полякової та її чоловіка двоє дітей – дві дочки. Старша дочка Маша народилася в 2005 році. А молодша Аліса – в 2011-му. Не так давно Полякова зізналася, що вона грубо кажучи одружила на собі Вадима. Справа в тому, що співачка буквально відразу завагітніла, як тільки вони почали зустрічатися

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею