Віра Брежнєва порадувала новими карантинними фотографіями

Віра Брежнєва знову епатувала широку публіку своїми фотографіями.

38-річна співачка вміє приємно шокувати своїм відмінним зовнішнім виглядом і фігурою. Зовсім недавно вона ділилася фото топлес, на якому підписники Брежнєвої в Instagram могли оцінити її ідеальний прес і талію.

А тепер вона порадувала новою серією знімків, де перед камерою позувала в боді тілесного кольору і вільній білій сорочці. На деяких фото Віра стояла спиною і піднялася на носочки, продемонструвавши свої підтягнуті сідниці.

Зйомка була цікава ще й тим, що була проведена в незвичайному форматі. Оскільки через режим карантину Брежнєва не може запросити фотографа до себе додому, вона скористалася новими розробками в сфері технологій.

Професійний фотограф Катерина Кондратьєва підключилася через спеціальну комп’ютерну програму до камери, яка була вдома у Брежнєвої та керувала творчим процесом в режимі онлайн.

Багато підписників співачки у соціальних мережах були вражені її фігурою і залишали захоплені коментарі під фото.

А один з фоловерів поцікавився, чи не проти чоловік артистки, Костянтин Меладзе, таких відвертих фото. На що Віра відповіла: “Він їх затверджує”.

Вера Брежнева
Віра Брежнєва
Вера Брежнева
Віра Брежнєва
Вера Брежнева
Віра Брежнєва

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?