8-річний син Жанни Фріске здивував талановитою грою на синтезаторі: перейняв талант матері

Дмитро Шепелєв похвалився талантами сина в своєму Інстаграм-блозі.

Популярна російська співачка Жанна Фріске померла в 2015 році. Її єдиний син Платон, якому на той момент було всього 2 роки, залишився жити з батьком Дмитром Шепелєвим.

Жанна Фріске з маленьким сином

Шоумен довгий час приховував сина від преси і не показував його фото на публіку. Лише, коли хлопчикові виповнилося 8 років, Дмитро Шепелєв зважився опублікувати його знімки в своєму Інстаграм-блозі.

У підписі до фото Дмитро зізнався, що коли син народився, він прийняв рішення не публікувати його фото в соціальних мережах. Однак хлопчикові вже 8 років і він більше не потребує такого роду захисту. Шепелев розповів, що Платон дуже світлий, талановитий і добрий хлопчик.

Син Жанни Фріске Платон

Тепер Шепелєв хоч і рідко, але показує хлопчика в соціальних мережах. А недавно шоумен похвалився талантами 8-річного Платона.

Виявляється, що Платон грає на синтезаторі, і це показав в своїх сторіз Дмитро Шепелєв.

Пізніше відео було продубльовано в фан-акаунті Платона.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCJOUVCtlUFj%2F&is_from_rle

Нагадаємо, після смерті Жанни Фріске між Дмитром Шепелєвим і батьками співачки розгорілася справжня війна і нескінченні суди. Батькам Фріске вдалося відсудити у Шепелєва 7 мільйонів рублів, які були зібрані благодійним фондом для лікування Фріске.

Більше про те, як живуть рідні Жанни Фріске після її смерті дивіться на Ютуб-каналі “Одна мін6ута “:

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.