Катя Осадча показала, як годує недавно народженого сина на роботі: не забуває, що вона мама

Телеведуча Катя Осадча, хоч і не пішла в декретну відпустку після народження сина, виконувати свої батьківські обов'язки вона не забуває.

Катя Осадча – не тільки відома телеведуча, але і мама трьох синів. Старшому синові Каті Іллі 19 років, середнього Івану – 4 роки, а ось наймолодшому Данилу тільки недавно виповнився 1 місяць.

Катя Осадча з синами на прогулянці

Катя Осадча хоч і є тричі мамою, вона жодного разу не йшла в довгий декретну відпустку. Після народження молодшого Данила Катя вже на 5-й день вийшла на роботу і знімалась для програми “Світське життя”.

Нещодавно в своїх Інстаграм-сторіз Катя Осадча показала, як їй вдається поєднувати роботу і материнство.

Телеведуча показала знімок, де вона годує грудьми малюка прямо під час того, як візажист фарбує її перед черговою зйомкою, а перукар робить зачіску.

Скріншот Інстаграм-сторіз Каті Осадчої

До слова, нещодавно чоловік Осадчої Юрій Горбунов в інтерв’ю розповів, що поки вони з Катею на роботі за дітьми стежать відразу дві няні. Одна няня для 4-річного Івана та друга – для маленького Данила. При цьому вночі все обов’язки по догляду за дітьми бере на себе тільки Катя Осадча. Горбунов визнається, він не сильно схвалює той факт, що його дружина не пішла в декретну відпустку. Однак шоумен запевняє, що розуміє свою дружину, адже знає, що вона не може без роботи.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.