Лідія Таран показала 13-річну дочку від Доманського та похвалилася її досягненнями: дочка копія мами

Лідія Таран в своєму Інстаграм-блозі розповіла, як привчає свою єдину дочку до спорту.

43-річна телеведуча Лідія Таран виховує 13-річну дочку Василину. Дівчинка з’явилася на світ, коли Лідія була у відносинах з телеведучими Андрієм Доманським. Їхні стосунки тривали 5 років і закінчилися тим, що Андрій кинув Лідію і дочка і пішов до іншої жінки.

Лідія Таран, Андрій Доманський та їхня дочка

Лідія Таран- публічна особа. Вона дуже активно веде свій Інстаграм-блог, але фотографії дочки вона показує вкрай рідко. Однак цього разу телеведуча порадувала своїх шанувальників і показала кілька фотографій і навіть відео зі своєю донькою. У ролику Лілія показала, як вони з Василиною бігають.

“Як Вася побігла, а я її тепер підтримую”, – підписала відео Лілія.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCUcURJdMOQc%2F%3Futm_medium%3Dcopy_link&is_from_rle

Так само Таран зізналася, що змусити Василину зайнятися спортом було не просто. Але вона знайшла мотивацію для дочки.

“Коли вона була маленька, звичайно, були у нас і танці, і плавання. А потім бац – і вона вже сидить зігнута калачиком з айпедом, в соціальних мережах і на дистанційному навчанні. А воно навіть рухливу дитину перетворює в диванне звірятко.

Але якраз карантин і допоміг нам полюбити рух. Тоді закрили всі спорт клуби та секції, і ми спочатку кидали м’яч у кошик у дворі, а потім пішли на стадіон “Старт” у будинку. А там – ну просто все бігали. Хто як міг. І це відчуття загального зусилля варто багато! Вася готувалася йти в гори на велику відстань, і я сказала, що йти буде легше, якщо розвинути витривалість бігом.

Вася дуже хотіла в похід, і – потроху побігла. “, – розповіла Лідія Таран.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.