Даша Квіткова показала зворушливе фото з маленьким сином

Author name 4 Жовтня 2021 в 10:10

Поділитися статтею

Даша Квіткова показала сина Льва
Даша Квіткова показала сина Льва

В цьому році блогер Даша Квіткова вперше стала мамою. У них з Микитою Добриніним народився син, якого назвали Лев.

Даша з перших днів життя не приховувала дитини і показувала фотографії з його особою. Навіть незважаючи на те, що хрестили дитину не відразу, мама зовсім не переживала про якісь забобони – вона була неймовірно рада тому, що малюк народився здоровенький. До того ж, Микита і Даша знають, що у них дуже добра і чуйна аудиторія, тому не переживали про те, що скажуть люди.

І недарма, адже до цього дня Лев Микитович Добринін отримує хвалебні коментарі на адресу своєї зовнішності, а фоловерів один перед одним поспішають написати на кого ж дитина найбільше схожий – на маму чи на тата.

Даша Квіткова продовжує вести свій “мамським ” блог

У недавній публікації зірка Інстаграма розповіла що є у неї вдома в аптечці, на випадок, якщо мамі, татові або дитині стане погано.

Щоб привернути увагу шанувальників до змісту публікації, дівчина виклала фотографію, як грається зі своїм сином – лежить на дивані, обіймає спадкоємця, а той буквально розпливається в усмішці.

Додамо, що окремою темою для заздрості є те, які між Дашею і Микитою склалися стосунки. Після пологів Добринін дуже підтримував свою дружину, кожен день говорив їй компліменти, часто брав сина і йшов з ним на прогулянку, щоб новоспечена мама могла побути одна – приділити час собі або просто відпочити.

Подробицями своїх особистих відносин з чоловіком Дар’я ділилася в Інстаграм. Вона розповідала, що після пологів часто плакала. Ймовірно, саме чоловік допоміг їй уникнути критичної післяпологової депресії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею