Руслана Писанка схудла і розповіла, як тримає себе у формі

Author name 29 Квітня 2020 в 21:04

Поділитися статтею

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Руслана Писанка після участі в шоу “Зважені та щасливі” стала виглядати стрункіше і поділилася тим, як намагається підтримувати себе у формі.

Три роки тому українська телеведуча Руслана Писанка зважилася на незвичайний крок.

Вона завжди славилася своїм зовнішнім виглядом — пишними формами. У 2017 році телеглядачі були шоковані — Писанка стала учасницею телешоу “Зважені та щасливі”. Її стартова вага становила 136 кг, в процесі схуднення вона втратила 42 кілограми.

Руслана Писанка на проекте "Взвешенные и счастливые"
Руслана Писанка на проекті “Зважені та щасливі”

Три роки Писанка намагається підтримувати себе у новій формі, хоча зізнається, що це досить важка праця.

Телеведуча розповіла, що на проекті учасники тільки знайомляться зі здоровим способом життя і починають прищеплювати собі корисні звички.

“Коли ти виходиш вже в реальне життя, це інше реаліті, життєве. Зараз я, звичайно, трохи вийшла з тієї форми, в якій я була на проекті. Але скажу чесно, для того щоб дійти до бажаної ваги і утримувати його, цим потрібно постійно займатися. По-іншому не буде. Не може бути такого, що ти схуд і все, і далі вже життя прекрасне, все так і залишиться. Нічого не залишається. На жаль, наші клітини пам’ятають, що там щось було ще додатково “, – зізналася Писанка.

Руслана зізналася, що вона хотіла б користуватися послугами особистого кухаря, але на даному етапі це занадто дороге задоволення.

“Є зараз всякі фірми, які пропонують 5-ти разове харчування, але мені здається, що ці харчові набори коштують невиправдано дорого. Я розумію, вони користуються тим, що люди не встигають самі собі готувати. Але насправді, це не зовсім те”, — говорить вона.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею