Коханий чоловік Тіни Кароль засвітився на фото з немовлям, і це не Дан Балан: “Ось воно щастя”

Author name 1 Серпня 2022 в 13:08

Поділитися статтею

Відома українська співачка Тіна Кароль приховує в таємниці своє особисте життя. Артистці неодноразово приписували романи з колегами по сцені, зокрема, з молдавським мачо Даном Баланом. Однак у житті Тіни було лише одне справжнє кохання.

Зі своїм майбутнім чоловіком Євгеном Огіром Тіна Кароль познайомилася у 2007 році. Тоді артистка була в пошуках нового продюсера. Робочі відносини стрімко перейшли в романтичні й у 2008 році пара вирішила скріпити кохання узами шлюбу. Цього року трапилося ще дві важливі події: подружжя повінчалося і стали батьками хлопчика, якого назвали Веніаміном.

Як виглядає чоловік та син Тіни Кароль
Як виглядає чоловік та син Тіни Кароль

Однак щастя подружжя було не дуже довгим, адже в 2012 році на них чекало важке випробування — онкологія. Євген Огір трохи більше року боровся з важким онкологічним захворюванням – раком шлунка. Проте хвороба перемогла і у квітні 2013 року чоловіка не стало.

Для молодої співачки Тіни Кароль це стало величезним випробуванням. В одну мить вона втратила коханого чоловіка, продюсера і залишилася без коштів, адже всі гроші пішли на лікування Євгена. Крім того, у артистки була 5-річна дитина на руках, яку треба було ростити і виховувати, незважаючи ні на що.

Тіна Кароль показала фото з дорослим сином
Як виглядає син Тіни Кароль

Зараз Тіна Кароль – зірка. Вона одна з найуспішніших зірок українського шоу-бізнесу. А її син Веніамін — один із найкращих учнів престижної лондонської школи. Все так, як хотів її покійний чоловік. Проте співачка досі не відпустила пам’ять про коханого та не знайшла супутника по життю. Євген Огір — перше і єдине кохання Тіни Кароль.

Нещодавно в одному з численних фан-акаунтів Кароль в Інстаграм з’явилося дуже зворушливе архівне фото. На знімку Євген Огір тримає на руках новонародженого сина та годує його з пляшечки.

Фото настільки щире і “справжнє”, що воно зворушило Мережу.

Ось що написали коментатори:

  • “Ось воно щастя, все інше додаток”
  • “Тіно, ви чимось схожі”
  • “Дуже зворушливий знімок”
  • “Царство небесне тобі, брате”

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею