47-річна Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу: Ігор Кондратюк ошелешений зовнішністю телеведучої

Author name 2 Серпня 2022 в 11:08

Поділитися статтею

Дружина Віктора Медведчука та колишня зірка телеканалу СТБ Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу, чим не на жарт розбурхала громадськість.

Оксана Марченко в минулому була однією з найбільш популярних ведучих українського телебачення. Без її участі не проходив жоден проект на СТБ. Учасники шоу “Україна має талант” та “Х-Фактор” мали щастя перед виходом на сцену отримувати підтримку від самої Оксани, а глядачі милувалися її розкішними образами та красою.

Роботу з Марченко на “Х-Факторі” нещодавно прокоментував продюсер і шоумен Ігор Кондратюк, який нерідко обіймався з Оксаною. За його словами, все це було частиною шоу, насправді ще з 2014 року у їхніх стосунках був присутній холодок:

З Марченко ми посварилися навесні 2014 року і перестали пити чай перед зйомками – у нас була така традиція, я приходив до неї в гримерку та пив чай.

47-річна Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу та приголомшила Кондратюка
47-річна Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу та ошелешила Кондратюка

Причиною незгоди між ними стала кардинально різна позиція щодо Донбасу. Тим не менш, тоді широка публіка все ще приймала телеведучу на ура і з розкритими обіймами, але це в минулому.

Любов народу до Марченко змінилася зневагою, а все тому, що вона за кілька днів до повномасштабного російського вторгнення в Україну тихо втекла до рф. Звідти Оксана випустила серію відеозвернень до президентів інших країн, поставши в кадрі не схожою на себе.

Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу

Як припускають пластичні хірурги та косметологи, дружина Віктора Медведчука зробила невдалу пластику носа та повік.

47-річна Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу
Оксана Марченко показала обличчя без макіяжу

Перший дивиться не прямо, а ліворуч за потрібне, через втручання в погляд Марченко має проблеми з рогівкою. З мімікою в Оксани теж не все гладко – зайві об’єми ботоксу зробили свою справу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею