Вагітна Могилевська у сукні вільного крою не залишила сумнівів про майбутнє поповнення: “Сказали двійня!”

Author name 24 Серпня 2022 в 10:08

Поділитися статтею

Популярна українська співачка Наталія Могилевська у свої 47 ще не стала мамою, але в Мережі підозрюють зірку у вагітності. Причина у тому, як змінилася її фігура.

Наталія Могилевська активно веде сторінку в соцмережі Інстаграм, де на неї підписано понад мільйон шанувальників. Незважаючи на те, що в країні війна, співачка не ховається, не відчайдушно сидить, а продовжує займатися улюбленою справою на благо України.

У своєму профілі Наталія Могилевська оприлюднила через лаштунок, на якому видно, як вона хвилюється перед виходом на сцену для виступу на премії “Національна Легенда України”:

Як завжди хвилююсь перед виходом на сцену. А сьогодні особливий випадок

, – поділилася емоціями Наталя.

Але шанувальники звернули увагу на іншу деталь. Багатьом здалося, що під вільною сукнею артистки видніється вагітний живіт. Під публікацією зібралася маса таких коментарів від користувачів Мережі:

  • “Здається мені, буде скоро щастя…”;
  • “Я думала, що тільки мені здалося”;
  • “Я теж бачу! Дай Бог!”,
  • “Також так здалося. Дай Бог, хай народжуються маленькі українці”;
  • “Напевно! Я думала, то мені здалося”;
  • “Сказали двійня! Ура”;
  • “Подвійне щастя!”;
  • “Від душі бажаю цього Наталочці, але поки сама не скаже, то лише наші здогадки… Може просто трохи набрала вагу… Але бажаю їй материнства, з неї буде чудова матуя, її серце створене, щоб любити і піклуватись! Щастя нашій Наталочці”.
Вагітна Могилевська у сукні вільного крою не залишила сумнівів про швидке поповнення
Вагітна Могилевська у сукні вільного крою не залишила сумнівів про швидке поповнення

Нагадаємо, на початку війни Наталія Могилевська зустріла коханого чоловіка, з яким будує щасливі стосунки, але розкривати його ім’я не поспішає. Все що знаменитість розповіла про коханого, що він старший за неї і дуже гарний. Фанати сподіваються, що артистка нарешті знайде своє довгоочікуване щастя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею