Вагітна Могилевська у сукні вільного крою не залишила сумнівів про майбутнє поповнення: “Сказали двійня!”

Популярна українська співачка Наталія Могилевська у свої 47 ще не стала мамою, але в Мережі підозрюють зірку у вагітності. Причина у тому, як змінилася її фігура.

Наталія Могилевська активно веде сторінку в соцмережі Інстаграм, де на неї підписано понад мільйон шанувальників. Незважаючи на те, що в країні війна, співачка не ховається, не відчайдушно сидить, а продовжує займатися улюбленою справою на благо України.

У своєму профілі Наталія Могилевська оприлюднила через лаштунок, на якому видно, як вона хвилюється перед виходом на сцену для виступу на премії “Національна Легенда України”:

Як завжди хвилююсь перед виходом на сцену. А сьогодні особливий випадок

, – поділилася емоціями Наталя.

Але шанувальники звернули увагу на іншу деталь. Багатьом здалося, що під вільною сукнею артистки видніється вагітний живіт. Під публікацією зібралася маса таких коментарів від користувачів Мережі:

  • “Здається мені, буде скоро щастя…”;
  • “Я думала, що тільки мені здалося”;
  • “Я теж бачу! Дай Бог!”,
  • “Також так здалося. Дай Бог, хай народжуються маленькі українці”;
  • “Напевно! Я думала, то мені здалося”;
  • “Сказали двійня! Ура”;
  • “Подвійне щастя!”;
  • “Від душі бажаю цього Наталочці, але поки сама не скаже, то лише наші здогадки… Може просто трохи набрала вагу… Але бажаю їй материнства, з неї буде чудова матуя, її серце створене, щоб любити і піклуватись! Щастя нашій Наталочці”.
Вагітна Могилевська у сукні вільного крою не залишила сумнівів про швидке поповнення
Вагітна Могилевська у сукні вільного крою не залишила сумнівів про швидке поповнення

Нагадаємо, на початку війни Наталія Могилевська зустріла коханого чоловіка, з яким будує щасливі стосунки, але розкривати його ім’я не поспішає. Все що знаменитість розповіла про коханого, що він старший за неї і дуже гарний. Фанати сподіваються, що артистка нарешті знайде своє довгоочікуване щастя.

Схожі статті

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.

Перемішала манку з фаршем і на сковороду. Такі смачні котлети, що готую їх 3 рази в тиждень: заходять на ура

Котлетки за цим рецептом виходять неймовірно ніжними, соковитими, смачними і нагадують не страву з радянської їдальні, а справжню ресторанну кухню.

Рецепт з Італії привезла: борошно, картопля, капуста. Багато соковитої начинки всередині тоненького тіста

Створити італійську атмосферу на своїй кухні можливо не лише з піцою та пастою. Ділимось незвичайним рецептом смачного італійського пирога з картоплею та капустою.