Не Аллою єдиною: всі жінки Максима Галкіна – скільки їх було до Пугачової та як вони виглядають (Фото)

До одруження з Пугачовою у Максима Галкіна було багато жінок. Всі вони були молоді й красиві, і ніхто б і не міг подумати, що свій вибір Галкін зупинить саме на Примадонні.

Максим Галкін та Алла Пугачова – одна з найбільш обговорюваних пар вітчизняного шоу-бізнесу. Коли вони офіційно зареєстрували шлюб, Галкіну було 35 років, а Аллі Борисівні – 62 роки. Багато хто не вірив у те, що цей союз триватиме довго. Дехто запевняв, що Галкін одружився на Аллі Борисівні лише через гроші, а хтось і зовсім казав, що таким чином шоумен хоче приховати від публіки свою нетрадиційну орієнтацію.

Усі жінки Максима Галкіна – скільки їх було до Пугачової та як вони виглядають

Проте Максим та Алла Борисівна разом уже 20 років. Вони щасливі у шлюбі та виховують двох дітей. А версія про те, що Галкін має нетрадиційну орієнтацію і зовсім не терпить критики, адже до того, як одружитися з Пугачовою, у нього було багато жінок.

Як виглядають усі жінки Галкіна, які були до Пугачової

Своє перше кохання майбутній шоумен зустрів ще в школі. То була його однокласниця, з якою він сидів за однією партою і незабаром закохався. Дівчину звуть Юлія Бусиль.

Усі жінки Максима Галкіна – скільки їх було до Пугачової та як вони виглядають
Усі жінки Максима Галкіна: Юлія Бусиль

Однак шкільне кохання не переросло у щось серйозне.

Останні навчальні роки Галкін провів уже в іншій школі. Там він закохався вже в іншу однокласницю на ім’я Оксана Заховайко.

Усі жінки Максима Галкіна – скільки їх було до Пугачової та як вони виглядають
Усі жінки Максима Галкіна: Оксана Заховайко

Однак і цей шкільний роман не переріс у серйозні стосунки.

2000-го року Максим Галкін познайомився з телеведучою Анастасією Чорнобровіною. Дівчина дуже сподобалася Галкіну і він усіляко її добивався. Шоумен дарував Чорнобровиній дорогі подарунки, задаровував квітами, водив у ресторани. Ходили навіть чутки, що Галкін та Чорнобровіна збираються одружитися, але їхні стосунки закінчилися розставанням.

Усі жінки Максима Галкіна – скільки їх було до Пугачової і як вони виглядають:
Усі жінки Максима Галкіна: Анастасія Чорнобровіна

З ким Галкіну приписували роман, коли він уже був із Пугачовою?

З моделлю Оленою Галицькою Галкіну приписували роман, коли він уже був із Аллою Пугачовою.

Усі жінки Максима Галкіна – скільки їх було до Пугачової і як вони виглядають:
Усі жінки Максима Галкіна: Олена Галицька

Однак Галицька в інтерв’ю запевняла, що в неї з Галкіним не може бути жодних стосунків, адже вона дуже поважає Примадонну.

Варто зазначити, що Галкіну приписували роман не лише з Галицькою, а й із відомою телеведучою Юлією Барановською, проте ці чутки не підтвердились.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.