Невістка Оксани Марченко показала свою маму та сина: як виглядають сваха та онук дружини Віктора Медведчука

Оксана Марченко в минулому була однією з найулюбленіших українцями телеведучих. Вона вела такі популярні проекти, як “Х-Фактор” та “Україна має талант”, підтримувала дружні стосунки з багатьма зірками та носила звання ікони стилю вітчизняного телебачення. 24 лютого 2022 року все змінилося раз і назавжди. Телеведуча незадовго до повномасштабного російського вторгнення на територію України втекла за кордон через білорусь, а потім дала прес-конференцію у москві, звідки просила звільнити з-під варти її чоловіка-політика Віктора Медведчука. У Мережі Марченко приховала свій профіль від користувачів з України та більше не з’являється у публічному полі.

Оксана Марченко із чоловіком Віктором Медведчуком
Невістка Оксани Марченко показала свою маму та сина

Її невістка Катерина не стала закривати свій блог в Інстаграмі та продовжує демонструвати безбідне життя, а також сімейні моменти. Відомо, що на початку війни вона з чоловіком Богданом, який є старшим сином Марченко, та їхнім сином Віктором перебували у Києві, звідки пізніше виїхали, приховуючи нове місце розташування.

Невістці Оксани Марченко сипалося безліч загроз через ситуацію, у відповідь на це дівчина ясно дала зрозуміти, що підтримує свою сім’ю і заговорила про бумеранг. Також вона не припиняє публікувати сімейні кадри на загальний огляд.

Катерина показала на новому фото свою маму – сваху Оксани Марченко. Жінка тримала на руках маленького онука Віктора. Вона позувала вся в білому, у неї стильне каре, молоде обличчя без зморшок, легкий макіяж. Користувачі Мережі вважають, що сваха телеведучою виглядає краще і молодше, ніж вона сама.

Невістка Оксани Марченко показала свою маму та сина
Невістка Оксани Марченко показала свою маму та сина

Нагадаємо, після появи на прес-конференції Оксана Марченко здивувала всіх негативними наслідками пластики на обличчі. Звання головної телекрасуні вона безперечно втратила.