Батьки знаменитостей: як виглядають мами Олі Полякової, Віри Брежнєвої, Джамали, Кароль та інших зірок (Фото)

Ми щодня бачимо знаменитостей на телеекранах, знаємо багато про їхнє особисте та творче життя. Однак мало хто знає про батьків знаменитостей, які дали життя майбутнім улюбленцям публіки.

Оля Полякова та мама Світлана

Як виглядає мама Олі Полякової
Як виглядає мама Олі Полякової

Мамі Олі Полякової Світлані 63 роки, але виглядає жінка набагато молодшою за свої роки. Співачка зізнається, її маму часто плутають із її подружкою.

Світлана за фахом лікар-педіатр. Останні роки вона жила зі своїм чоловіком у Росії, однак коли почалася повномасштабна війна в Україні, жінка покину країну-агресор і виїхала за кордон.

Джамала та мама Галина

Як виглядає мама Джамали
Як виглядає мама Джамали

Мама співачки Джамали за національністю вірменка. Жінка все життя працювала вчителькою у музичній школі та прищеплювала любов до музики своєї дочки.

Віра Брежнєва та мама Тамара

Як виглядає мама Віри Брежнєвої
Як виглядає мама Віри Брежнєвої

Мамі Вірі Брежнєвій Тамарі 70 років, проте жінка виглядає набагато молодшою за свій вік. Тамара буквально старша копія своєї дочки. Вона має світле волосся, блакитні очі та тонку талію, як і Віра Брежнєва.

Життя Тамари Галушки не було казковим. Вона довгий час працювала прибиральницею та зводила кінці з кінцями, виховуючи 4 дітей. Останні роки мама Віри Брежнєвої працювала на Наддніпрянському хімічному заводі.

Світлана Лобода та мама Наталія

Як виглядає мати Світлани Лободи
Як виглядає мати Світлани Лободи

Мамі Світлані Лободи Наталі 65 років, але виглядає вона лише трохи старша за свою зіркову доньку. Жінка прожила все життя у невеликому місті Ірпінь, що під Києвом. Відомо, що мама Лободи пробувала себе у політиці та була депутатом Ірпінської міської ради.

Тіна Кароль та мама Світлана

Як виглядає мама Тіни Кароль
Як виглядає мама Тіни Кароль

Тіна Кароль ретельно приховує своє особисте життя і практично ніколи не каже про сім’ю. Відомо, що зараз батьки Тіни Кароль живуть не в Івано-Франківську, де мешкали багато років, а в Києві. Тіна не приховує, що незважаючи на те, що її батьки живуть недалеко, вона бачиться з ними лише на свята.

Настя Каменських та мама Ліда

Як виглядає мама Насті Каменських
Як виглядає мама Насті Каменських

Мама Насті Каменських Лідія – відома публіці особистість. Вона багато років співала у хорі імені Верьовки. Каменських успадкувала від мами не лише музичний талант, а й її знамениті кучері. Варто зазначити, що Каменських дуже близька зі своєю мамою. Вони часто разом їздять у відпустку і всі свята проводять також разом.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?