Весілля Кароль і Балана: а який Тіна була нареченою, коли виходила заміж за Огіра

Author name 5 Травня 2020 в 16:05

Поділитися статтею

Тина Кароль и Евгений Огир
Тина Кароль и Евгений Огир

У мережі продовжують з’являтися чутки і припущення про весілля Тіни Кароль і Дана Балана. Багато-хто вже припускає, чи зможе цей союз стати міцнішим, ніж перший шлюб Тіни. А заодно і згадують, якою була Тіна під час своїх перших серйозних відносин.

Після презентації спільної пісні “Пам’ятаєш” на суперфіналі шоу “Голос” Тіна Кароль та Дан Балан раз у раз продовжують підігрівати інтерес до їхньої пари.

На своїй сторінці в Instagram Балан поділився фотографією, де він обіймає Кароль, а співачка притулилася до його плеча. У кадрі так само видно руку співачки, а на безіменному пальці — кільце, яке багато хто прийняв як обручку.

Шанувальники зіркової пари почали відразу ж фантазувати про майбутнє весілля і масштабне святкування. А деякі згадали, якою Тіна була у 2008 році нареченою і порівнюють, як же вона змінилася з часів першого шлюбу.

Тина Кароль и Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Перше весілля Тіни Кароль з її продюсером Євгеном Огіром. Закохані розписалися з Києві, але романтичну церемонію разом зі святкуванням відгуляли на Мальдівах.

Разом із закоханими на жарких островах були найближчі люди. Там же і пройшов їх медових місяць.

Свадьба Тины и Евгения на Мальдивах
Весілля Тіни і Євгена на Мальдівах

Вперше про весілля Тіна Кароль відверто заговорила після смерті чоловіка в інтерв’ю українському видавництву VIVA. За її словами, розпис був досить скромним і закритим. Гостей практично не було — тільки свідки, батьки і близькі родичі.

А вже на Мальдівах відбулася яскрава церемонія. Кароль поділилася, що весілля на Мальдівах — це була її щирої дівочої мрія.

Після медового місяця на островах, Огір і Кароль повінчалися в Києві в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Тіна додала, що вона дуже віруюча людина, тому саме цей крок означав для неї створення нового сімейного союзу.

Венчание Тины Кароль и Евгения Огиря
Вінчання Тіни Кароль та Євгена Огіря

Чи відбудеться друга весілля Тіни Кароль, чи стане Дан Балан її обранцем? Поки що артисти не дають офіційних коментарів, але активно підігрівають чутки і припущення фанатів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею