Алла Пугачова зачарувала стрункими ніжками: Галкін поділився відео

Author name 5 Травня 2020 в 22:05

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Максим Галки і Алла Пугачова проводять карантин разом з дітьми дуже активно, регулярно влаштовуючи різні вечірки і сімейний свята. Один з таких днів Галкін зобразив на відео. На ньому можна побачити Примадонну в коротких шортиках.

Одна з найвідоміших пар російського шоу-бізнесу Максим Галкін і Алла Пугачова на карантині намагаються всіляко розважати себе і дітей. Буквально кожною дрібницею вони не забувають ділитися зі своїми шанувальниками у соціальних мережах.

В одному з останніх відео, яким Галкін поділився в Instagram, видно, як зіркова сім’я влаштувала вечірку у своєму будинку. Син Гаррі грав роль діджея і включав гучну музику, а його сестра-близнючка Ліза танцювала на імпровізованому танцполі.

Звичайно, яскрава Примадонна не могла не привернути увагу під час сімейного міні-свята. Щоправда, демонструвала вона на цей раз не свій вокальний і музичний талант, а стрункі і красиві ніжки.

Фанати подружжя були вражені тим, як Алла Пугачова виглядає в свої роки. Адже в квітні вона відзначила вже 71-й день народження.

Під роликом Галкін розповів, що так виглядає їхня ранкова музично-танцювальна імпровізація. Як повідомив шоумен, після того, як його дружина похвалилася своєю чудовою фігурою, вона почала на ходу складати нову пісню. Максим додав, що завжди під час таких “вигадок” Алли виходить справжній хіт.

Шанувальники пари подарували неймовірну кількість компліментів, як талановитим двійнятам, так і самій Примадонні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею