Дружина і син Сулеймана: як сьогодні виглядає головний актор Халіт Ергенч з “Величного століття”

Author name 6 Травня 2020 в 07:05

Поділитися статтею

Халіт Ергенч
Халіт Ергенч

Халіт Ергенч закохав себе в себе мільйони телеглядачок. Він зіграв величного історичного діяча — султана Сулеймана — в уже культовому серіалі “Величне століття”. А який же султан у реальному житті?

Халіт Ергенч — справжня легенда з Туреччини. Він став одним з найпопулярніших акторів не тільки у себе на батьківщині, але і в багатьох країнах Східної Європи. При цьому у своїй найвідомішій ролі він втілив одного з найзнаменитіших діячів Туреччини — султана Сулеймана.

Навколо цієї персони крутяться і понині сотні легенд і переказів, однак, подібне можна сказати і про героїв серіалу “Величне століття”, які передали всю атмосферу Туреччини Середньовіччя.

Сулейману “в реальності”, Халіту Ергенчу, на сьогоднішній день 50 років. Він уже 11 років одружений на актрисі Бергюзар Корель, а в 2010 році у пари з’явився син Алі.

Халит Эргенч с женой и сыном
Халіт Ергенч з дружиною і сином

У березні 2020 року любляча дружина подарувала акторові другого сина. Ім’я малюка поки що не розголошують, а в пресі ще не з’являлися фотографії новонародженого. Але щасливі батьки продовжують приймати вітання на свою адресу.

Халит Эргентч с женой
Халіт Ергентч з дружиною

На сьогоднішній день, після закінчення зйомок легендарного “Величного століття” турецька актор залишається затребуваним і продовжує активно зніматися і працювати на кіномайданчику.

На своїй батьківщині він здобув популярність задовго до того, як його впізнала вся Європа як султана Сулеймана. Тому від надлишку уваги або творчої кризи Халіт вже точно не страждає. Тим більше він, як і раніше, залишається привабливим та імпозантним чоловіком.

Халит Эргенч
Халіт Ергенч
Халит Эргенч
Халіт Ергенч

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею