Мама Кароль святкує день народження: як виглядає 62-річна жінка і чому вона не спілкується зі своєю дочкою

Тіна Кароль з тих знаменитостей, які вважають за краще тримати своє особисте життя в секреті. Якщо про чоловіка, якого вона втратила, та про сина артистка хоч іноді говорить в інтерв’ю, то про своїх батьків співачка не говорить жодного слова.

Проте співачка все ж таки раз на рік згадує про свою маму. Майже щороку 19 вересня Тіна Кароль вітає свою маму з днем народження у соціальних мережах.

Як виглядає мама Тіни Кароль

Маму Тіни Кароль звуть Тетяна Ліберман (дівоче прізвище Журавель). Жінка родом із Івано-Франківська. Саме у цьому місті на заході України жила Тіна Кароль зі своїми батьками з 7 років і до закінчення школи. За спеціальністю Світлана Ліберман інженер, але більшу частину свого життя вона пропрацювала у Пенсійному фонді України.

Як виглядає мама Тіни Кароль
Як виглядає мама Тіни Кароль

Коли Тіна Кароль стала відомою та заможною знаменитістю, вона перевезла своїх батьків із Івано-Франківська до Києва. Однак той факт, що артистка та її мама та тато живуть в одному місті не зробив їх ближче.

Як виглядає мама та брат Тіни Кароль
Як виглядає мама та брат Тіни Кароль

В одному з інтерв’ю Тіна Кароль зізналася, що вона не близька зі своїми батьками і бачиться з ними кілька разів на рік. Приводом для сімейних зустрічей є Різдво, Великдень та день народження мами.

Як виглядає мама та брат Тіни Кароль
Як виглядає мама та брат Тіни Кароль

За словами співачки, вона зі своїми родичами – різні люди і в них різні погляди на життя.

До речі, батько Тіни Кароль Григорій Ліберман – юрист та співвласник юридичної компанії у Києві.

З початку повномасштабної війни в Україні Григорій Ліберман вирішив вступити до лав територіальної оборони. Слід зазначити, що чоловікові 67 років. Відповідно до закону України батько Кароль міг спокійно виїхати за кордон під час воєнного стану, проте чоловік ухвалив інше рішення. Кароль в одному з інтерв’ю зізналася, що їй було складно змиритися з рішенням батька, проте співачка не мала іншого виходу.