Данилко крадькома вщипнув Білоконь і показав її реакцію: романтичний жест потрапив до об’єктивів камер (ФОТО)

Андрій Данилко – автор відомої в Україні Вєрки Сердючки. Створюючи в юності цей проєкт, музикантові здалося потрібним, щоб із Віркою виступала її сценічна мама. Так Данилко познайомився з колегою та гарною подругою Інною Білоконь. Проте шанувальники часто підозрюють, що між співаками є щось більше, ніж просто робочі стосунки.

Сьогодні Андрій Данилко ще більше підігрів ці чутки новою публікацією на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм. Так, 20 вересня він опублікував фотографії, на яких зображений зі своєю колегою Інною Білоконь. Артисти зараз перебувають у Латвії на гастролях, а у перерві між концертами, судячи з нової публікації, вирішили поласувати кавою та смаколиками у місцевому кафе.

На фотографіях Андрій Данилко мило виявляє симпатію до Інни Білоконь. Поки та забирає їх із колегою замовлення, співак злегка щипає артистку. На останній фотографії знято емоцію Білоконь із цього приводу. Інна здивовано розвернулася на камеру, відкривши рот, а її біляве волосся розлетілося на всі боки.

Такий милий колаж, опублікований Андрієм Данилком у Мережі, викликав у шанувальників сміх та радісні підозри упереміш. Нагадаємо, що перші чутки про те, що у Білоконь та Данилка роман з’явилися дуже давно. Природа подібних підозр цілком зрозуміла – артисти практично весь робочий час проводять одне з одним, а “закулісні” фотографії часто не просто натякають, а голосно кричать про платонічні відносини між Андрієм та Інною.

Ще один смішний випадок варто сприймати скоріше як непорозуміння, ніж факт, що підтверджує близькість артистів. У квітні Андрій Данилко давав інтерв’ю українському журналісту Славі Дьоміну. Тоді ведучий влаштував цікавий конкурс – Данилко мав у відповідь на запитання журналіста збрехати.

Дьомін запитав у автора Вєрки Сердючки, чи правдиві чутки про те, що вони з Білоконь перебувають у стосунках. Тоді Данилко відразу відповів: “Ні”, а потім посміявся і риторично запитав сам у себе, що ж він ляпнув.

Стверджувати, що це правда і насправді його з Білоконь нічого не пов’язує чи Андрія Данилка зловили “на гарячому” – не можна. Проте студія тоді посміялася знатно.