Дорофєєва та Кацурін чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном

32-річна Надя Дорофєєва, яка нещодавно розлучилася після 7 років шлюбу, може незабаром відчути всі радості материнства. Принаймні так думають її шанувальники.

Вже понад півроку публіка обговорює розлучення Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса. Шанувальники досі не можуть повірити в те, що трапилося, адже їхня історія схожа радше на серіал, ніж на реальне життя. По-перше, заява про розлучення стала несподіванкою для шанувальників зіркової родини, адже вони до останнього приховували проблеми у відносинах і на камеру демонстрували любов і взаєморозуміння. Родзинкою розлучення Дорофєєвої та Дантеса стало те, що вони обоє одразу вступили у відносини з іншими партнерами. Надя Дорофєєва почала зустрічатися з ресторатором Михайлом Кацуріним, а Володимир Дантес – із дружиною Кацуріна Дашею. Варто зазначити, що родина Дорофєєвої та Дантеса та родина Кацуріних близько дружили, їздили разом на відпочинок та дуже багато часу проводили разом. Сім’я Кацуріних оголосила про розлучення того ж дня, що й Надя з Вовою. По суті сімейні пари просто вирішили обмінятися партнерами.

Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман
Дорофєєва та Кацуріна чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном

Звісно, публіка не дуже добре відреагувала на так званий “обмін дружинами”. Особливо користувачі Мережі засуджують Дорофєєву. Співачка перша зізналася у відносинах з Кацуріним і її відразу звинуватили у зраді Дантесу і в тому, що вона увела чоловіка з родини. Через хейт Дорофєєва практично не ділиться подробицями своїх нових відносин у соціальних мережах. Надя практично не публікує фото з Кацуріним у своєму Інстаграм-блозі і намагається говорити лише про своє творче життя. Незважаючи на це, шанувальники Дорофєєвої останнім часом підозрюють її у можливій вагітності.

Справа в тому, що співачка має розкішну фізичну форму і любить вбрання, що облягають, але останнім часом Надя носить виключно балахони і речі на пару розмірів більше. Шанувальники впевнені, під об’ємним одягом дівчина приховує вагітний живіт.

Дорофєєва та Кацуріна чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном
Дорофєєва та Кацуріна чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном

Варто зазначити, що за 10 років стосунків зі своїм колишнім чоловіком Дантесом, Дорофєєвою так і не вдалося стати мамою.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!