Як виглядають хлопці Злати Мітчелл, Маші Полякової, Варвари Кошової та інших зіркових доньок: скоро заміж

Author name 28 Вересня 2022 в 08:09

Поділитися статтею

Як виглядають хлопці Злати Мітчелл, Маші Полякової, Варвари Кошової та інших зіркових доньок
Як виглядають хлопці Злати Мітчелл, Маші Полякової, Варвари Кошової та інших зіркових доньок

Багато зірок українського шоу-бізнесу — батьки, діти яких ростуть не по днях, а по годинах і вже незабаром стануть нареченими та нареченими. Дивіться, з ким зустрічаються дочки Фреймут, Кошового та інших знаменитостей.

До дітей зірок прикута пильна увага фанатів, яких особливо цікавлять подробиці особистого життя.

17-річна Маша Полякова показала свого бойфренда

Старша донька української співачки Олі Полякової Маша давно познайомила маму та численних підписників зі своїм молодим чоловіком Денисом. До повномасштабної війни в Україні закохані часто з’являлися на публіці разом.

Маша Полякова показала романтику зі своїм хлопцем
Маша Полякова показала романтику зі своїм хлопцем

Нещодавно в Мережі обговорювали, що Маша Полякова відмовилася від навчання у Великій Британії через хлопця, але незабаром дівчина поспішила заспокоїти фанатів — вона все ж таки навчатиметься за кордоном і не збирається відмовлятися від своєї мрії заради когось. Дочка Полякової пішла по стопах зіркової мами та вступила до музичного вишу.

Як виглядає хлопець Злати Мітчелл

Дочка Ольги Фреймут від колишнього обранця-британця Злата Мітчелл у свої 16 років не соромиться публікувати досить зухвалі знімки в Мережі, зокрема й з бойфрендом Оскаром. Молоді люди познайомились у Сполучених Штатах Америки, куди Злата переїхала на навчання минулого року.

Злата Мітчелл показала свого хлопця
Злата Мітчелл показала свого бойфренда

Телеведуча в інтерв’ю розповідала, що дуже тепло ставиться до Оскара, він чудовий добрий хлопець із хорошої родини і не залишається осторонь війни в Україні, разом зі Златою роблячи добрі справи на підтримку українців.

З ким зустрічається Варвара Кошова

Спадкоємиця Євгена Кошового із “Кварталу 95”, 14-річна Варвара нещодавно теж розсекретила свого бойфренда. Вона почала публікувати спільні фото з відкритими обличчями, але імені та інших деталей стосунків Варя не розкриває. Майбутній зять Кошового носить стрижку-горщик із чубчиком.

Донька Кошового показала свого хлопця
Донька Кошового показала свого хлопця

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею