Катя Осадча показала 20-річного сина, який навчається у США, у день його народження: неймовірний красень

28 вересня старший син української телеведучої Каті Осадчої Ілля святкує свій 20-й день народження. У цей день жінка дуже зворушливо привітала сина зі святом.

Вперше радість материнства ведуча програми “Світське життя” відчула у віці 19 років. Тоді Катя Осадча була заміжня за своїм першим чоловіком, бізнесменом та політиком Олегом Поліщуком. У подружжя народився син, якого назвали Іллею.

Незважаючи на те, що Катя Осадча – публічна людина і весь час мелькає на телеекрані, її старший син Ілля – зовсім не публічний хлопець. Він не веде соціальні мережі, та не хизується своєю зірковою матір’ю. Тож публіка мало, що знає про старшого сина Каті Осадчої.

28 вересня  хлопець відзначає свій 20-й день народження. В цей день Катя Осадча вперше за довгий час опублікувала спільні з сином фото за різні періоди життя і написала теплі слова привітання.

Жінка написала, що вдячна долі за сина, та зізналась, що не помітила, як той так швидко виріс. Також Катя Осадча підкреслила, що коли вона була у віці свого сина, вона вже мала 1-річну дитину.

Катя Осадча показала 20-річного сина, який навчається в США, у день його народження
Катя Осадча показала 20-річного сина, який навчається у США, у день його народження

Дивлячись на спільні фото Осадчої з сином важко не помітити, що хлопець неймовірно схожий на свою маму. У них багато спільних рис обличчя і навіть однаковий колір волосся. Ілля виріс справжнім красунчиком.

Катя Осадча показала 20-річного сина, який навчається в США, у день його народження
Катя Осадча показала 20-річного сина, який навчається у США, у день його народження

До слова, старший син Каті Осадчої Ілля являється студентом престижного іноземного ВУЗу. У 2021 році хлопець вступив до Університеті Меріленду в Америці, де вивчає сферу IT. Варто відзначити, що багато випускників цього ВУЗу стали відомими на весь світ людьми. Наприклад, в Університеті Меріленду навчався співзасновник Google Сергій Брін, а також багато лауреатів Нобелівської премії.

Однак навчання у цьому вищому навчальному закладі недешеве. За рік навчання потрібно заплатити трішки більше 36 тисяч доларів. Втім, крім Каті Осадчої та вітчима Іллі Юрія Горбунова хлопця фінансово підтримує його рідний батько Олег Поліщук.

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.