Лисі Олег Винник, Юрій Горбунов, Сергій Притула та інші: як виглядатимуть відомі красунчики без волосся

Author name 3 Жовтня 2022 в 08:10

Поділитися статтею

Лисі Олег Винник, Юрій Горбунов, Сергій Притула та інші: як виглядатимуть відоми крусинчики без волосся
Лисі Олег Винник, Юрій Горбунов, Сергій Притула та інші: як виглядатимуть відоми крусинчики без волосся

Зачіска – важлива частина образу не тільки для жінок, а й для чоловіків. Адже без волосся, вони виглядають зовсім по-іншому. Як би виглядали Олег Винник, Юрій Горбунов, Сергій Притула та інші українські знаменитості, будучи лисими, дивіться далі в матеріалі.

Деяким чоловікам дуже пасує лисина. Важко уявити танцюриста Влада Яму чи коміка Євгена Кошового з волоссям, адже їм гарно і без нього. За допомогою спеціального фоторедактора ми обробили фотографії відомих українських чоловіків з волоссям і дізнались, як вони виглядали б, якби постриглись налисо.

Сергій Притула

Українського шоумена і гумориста Сергія Притулу неможливо уявити без волосся. Він ніколи навіть не стригся коротко, навпаки, багато років телеведучий ходив із волоссям майже по плечі.

Як не дивно, лисина пасує Сергію Притулі. Без волосся телеведучий виглядав би ось так:

Лисий Сергій Притула

Юрій Горбунов

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов стрижеться досить коротко, однак лисим його уявити важко. Втім, без волосся артист виглядає навіть дуже мужньо:

Лисий Юрій Горбунов

Олег Винник

Волосся для Олега Винника має велике значення, адже воно являється частиною його сценічного образу. Мільйони фанаток артиста не пробачили б Виннику, якби він підстриг своє легендарне довге волосся. Втім співак правильно робить, що не змінює зачіску, адже лисина йому зовсім не пасує.

Лисий Олег Винник

Ігор Кондратюк

Продюсер та ведучий “Караоке на майдані” Ігор Кондратюк не любитель змінюват стиль. Чоловік вже довго на телеекрані і він наче зовсім не змінюється: все ті ж окуляри, так ж зачіска, навіть одяг однаковий. Якби чоловік вирішив підстригтися налисо, то виглядав би він дуже кумедно.

Лисий Ігор Кондратюк

Віктор Павлік

Відомий український співак Віктор Павлік – ще той мачо. Адже не кожен може у віці 56 років мати молоденьку дружину, яка у дочки годиться, та щей зважитись на дитину. А чи зміг би Павлік розтопити серце своє молодої дружини, якби був зовсім лисий?

Лисий Віктор Павлік

Павло Зібров

Прихильники Павла Зіброва навряд чи можуть його уявити без довго волосся. Дійсно, без своєї знаменитої шевелюри артист виглядає зовсім по-іншому.

Лисий Павло Зібров

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею