Як виглядають усі чоловіки Катерини Осадчої: телеведуча стала жінкою старого політика, режисера і актора

Відома українська телеведуча Катерина Осадча мала не одні стосунки в своєму житті. Серйозні романи приводили зірку під вінець і в пологовий будинок.

Катя Осадча як ведуча шоу про життя особистих зірок “Світське життя” знає усі таємниці багатьох колег, відомих в Україні людей, але вміє при цьому свої секрети не видавати. Наприклад не відомо, з ким телеведуча зустрічалася між першим і другим шлюбом, але про законних чоловіків дещо відомо.

Катерина вперше вийшла заміж за бізнесмена і депутата Олега Поліщука, який старше її на 15 років. На той момент Осадча завершила свою модельну кар’єру і планувала зайнятися журналістикою, у шлюбі народився син Ілля, але дитина не скріпила ці відносини. Після трьох років разом Катя і Олег розійшлися. За словами зірки, різниця у віці погано вплинула на взаєморозуміння, а також її великі амбіції, які було важко поєднувати з сімейним життям.

Первый муж Кати Осадчей
Як виглядають усі чоловіки Катерини Осадчої

Через 11 років після розлучення з першим чоловіком Осадчу запідозрили в романі з телеведучим, режисером і актором Юрієм Горбуновим. Вони це довго приховували, а в 2017 році вони одружилися і стали батьками хлопчика Івана. Друга спільна дитина у знаменитостей народилася у 2021 році, а вже під час повномасштабної війни вони задумалися про можливе всиновлення в майбутньому.

Осадчая и Горбунов рассказали о начале своих отношений
Як виглядають усі чоловіки Катерини Осадчої

В перерві між першим розлученням і другим заміжжям у Каті були також інші відносини, але з ким конкретно вона не говорить через те, що її обранці не хотіли привертати до себе увагу:

Всі мої чоловіки не хотіли зайвої уваги до себе. Рішення про спільний публічний вихід – це все-таки рішення двох, і ніхто нікого не повинен примушувати. Всіх моїх чоловіків за 10 років можна перерахувати на пальцях однієї руки

, – коментувала Осадча в одному зі своїх рідкісних інтерв’ю.

Схожі статті

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.

Діти стали вчиться краще, щоб я частіше готувала цей десерт. А знайомі просять рецепт: простий торт “Пагорб”

Для приготування смачного десерту не обов'язково брати дорогі та складні продукти. Смаколик можна приготувати з найпростіших інгредієнтів. Сьогодні ми підготували рецепт шоколадного торта "Пагорб".