Монатік засвітив вагітну Надю Дорофєєву на фото і зробив сюрприз для Кацуріна: “Наді дуже пасує”

В Мережі вже декілька місяців ходять чутки, що співачка Надя Дорофєєва може бути вагітною від свого нового коханого Михайла Кацуріна. А нещодавно друг співачки Монатік показав цікаве фото, на якому зображена Дорофєєва з округлим животом.

Особисте життя Наді Дорофєєвої зараз у всіх на слуху. Ще у березні співачка повідомила, що розлучається зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом після семи років подружнього життя. Ця заява вразила прихильників , адже Вова і Надя до останнього демонстрували теплі стосунки та говорили про плани на майбутнє. Хоча Дорофєєва і не назвала причину розлучення з чоловіком, однак згодом правда вийшла назовні. Виявилось, що співачка закохалась у друга сім’ї Михайла Кацуріна. Михайло відповів взаємністю Наді і заради неї покинув свою дружину і двох маленьких дітей.

Публіка останнім часом почала підозрювати Надю Дорофєєву у вагітності, мовляв через це вона так різко покинула чоловіка і оголосила про стосунки з Кацуріним. Масла в вогонь добавляє ще й те, що Надя останнім часом з’являється на публіці лише у вільному одязі, який приховує її фігуру. Поки що співачка не підтвердила здогадки прихильників.

Як виглядає новий коханий Наді Дорофєєвої

Однак зірці не звикати до того, що її підозрюють у вагітності. За 7 років шлюбу з Дантесом прихильники неодноразово пускали чутки про можливу вагітність Дорофєєвої. А одного разу навіть близький друг співачки та її колега Діма Монатік опублікував фото вагітної Дорофєєвої. На знімку Надя позувала на фоні моря у прозорому пеньюарі і гладила округлий живіт. На вигляд, співачка була як мінімум на восьмому місяці вагітності.

 Монатік засвітив вагітну Надю Дорофєєву на фото і зробив сюрприз для Кацуріна
Монатік засвітив вагітну Надю Дорофєєву на фото і зробив сюрприз для Кацуріна

Виявилось, що Монатік знайшов це фото на одному із фан-акаунті Дорофєєвої. Прихильники співачки так довго не могли дочекатися, коли їхня улюблениця стане мамою, що з допомогою фотошопу самі домалювали їй живіт.

Діма Монатік вирішив пожартувати над Дорофєєвою, опублікувавши це фото. Співак написав, що це фото є мотивацію  для Наді та Дантеса.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?