Актори “Дизель Шоу” Яна Глущенко та Євген Сморигін опинилися у ліжку: що знаменита пара ховає під ковдрою

Author name 12 Жовтня 2022 в 17:10

Поділитися статтею

Актори Дизель Шоу Яна Глущенко та Євген Сморигін опинилися у ліжку
Актори Дизель Шоу Яна Глущенко та Євген Сморигін опинилися у ліжку

У дуже делікатній ситуації опинилися актори “Дизель Шоу” Яна Глущенко та Євген Сморигін. Саме в цей момент спрацювали камери та сфотографували зірок.

На українському телебаченні є декілька гумористичних шоу, які користуються великою популярність у телеглядачів. Серед них “Вечірній квартал”, “Жіночий квартал”, “Ліга Сміху”, “Розсміши коміка”, а також “Дизель Шоу” від “Дизель Студіо”.

“Дизелі” зараз влаштовують так звані козацькі концерти на підтримку ЗСУ, спрямовуючи зібрані кошти на допомогу українським захисникам. Учасники колективу Євген Нікішин та Сергій Писаренко оскандалилися через концерти на російському круїзному лайнері з Ольгою Бузовою. Художній керівник студії Єгор Крутоголов зізнався, що з Нікішиним не спілкувався, оскільки він виїхав у росію, а позиції Писаренка в проекті не змінилися і він надалі виходитиме на сцену “Дизель Шоу”.

Від скандалів на позитив і бурхливі обговорення публіку переключили Яна Глущенко та Євген Сморигін, які одногу разу вдвох опинилися у ліжку. Це фото швидко розлетілося по фан-сторінкам зірок в Instagram. 43-річний Женя та 36-річна Яна зробили вигляд, що не очікували такого повороту, витріщили очі і сховалися під ковдрою, але при цьому добре видно, що одягу по суті на них немає.

Користувачі Мережі у коментарях встигли запідозрити пару в романі, але насправді у них є інші кохані і це кадр з скетч-шоу від “Дизель Студіо”, яке має назву “На трьох”.

Сморигін одружився на своїй сусідці по будинку Лідії, жінка навіть не знала, хто він такий, коли вони познайомилися, при тому що на той момент Женя вже був відомий в гумористичних колах. В шлюбі у них народилися троє діток. Це для Євгена другий офіційний шлюб.

Актор Дизель Шоу Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину
Актор Дизель Шоу Євген Сморигін вперше показав свою реальну дружину

Яна Глущенко у 2017 році вийшла заміж за концертного директора “Дизель Шоу” Олега Збаращука. В тому ж році у закоханої пари народився син, якому вони дали незвичайне ім’я Тамерлан.

Як виглядає чоловік Яни Глущенко
Як виглядає чоловік Яни Глущенко

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею