Як виглядає 18-річний син Олега Винника, який проживає в Німеччині: ексклюзивне фото хлопця зі змагань

Відомий український співак Олег Винник приховує особисте життя. Однак відомо, що чоловік має дружину та дорослого сина, який проживає в Німеччині.

Олег Винник багато років є улюбленцем українських жінок. Артист одразу створив собі образ завидного холостяка та викрадача жіночих сердець. Звісно, в образ мачо аж ніяк не вписується наявність дружини та дітей, тому артист приховує своє особисте життя й ніколи не розповідає про дружину та сина в інтерв’ю.

Однак прихильники артиста вже давно знають, що дружиною Винника є його бек-вокалістка Таїсія Сватко відома під псевдонімом Таюне. Згідно з журналістським розслідуванням, вони одружилися ще в студентські роки та мають спільного сина.

Олег Винник через багато років шлюбу з Таюне зізнався, чому приховував від публіки дружину
Як виглядає дружина Олега Винника

Як відомо, Винник багато років жив у Німеччині та будував кар’єру соліста мюзиклів. Варто відзначити, що там від досяг значних успіхів. Ще в ті часи в  одному із інтерв’ю чоловік розповідав про свого сина, якого звуть Юліан. З того часу Винник не сказав жодного слова в пресі про свого сина. Саме тому про Юліана відомо дуже мало, однак деяку інформацію журналістам вдалось роздобути.

Так, відомо, що сину Винника вже 18 років. Він не пішов по стопах своїх батьків і не став музикантом. Юліан професійно займається спортом, а саме плаванням.

Не так давно в Мережу потрапили фотографії юнака завдяки його професійним досягненням. Так, на сайті спортивного клубу, де займається син Винника, були опубліковані знімки зі змагань з плавання.

Як виглядає 18-річний син Олега Винника, який проживає в Німеччині
Як виглядає 18-річний син Олега Винника, який проживає в Німеччині

Варто зазначити, що Юліан Винник досяг значних успіхів у цьому виді спорту. Згідно з даними, які оприлюднені на сайті спортивного клубу, син Винника бере участь в чемпіонатах Північної Німеччини. Так, в січні 2020 року на змаганнях в Берліні він зайняв перше місце у запливі вільним стилем.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни в Україні Олег Винник і Таюне поїхали до Німеччині, приховавши це від публіки. Лише влітку адвокат артиста повідомила, що чоловік виїхав із України, начебто на лікування. При цьому жінка не назвала хворобу, якою хворіє артист.

Схожі статті

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.

Родись та вдайся: Огір, Полякова, Злата Мітчелл та інші зіркові діти, що народилися зі срібною ложкою в роті

У світі шоу-бізнесу деяким особам доводиться пройти складний шлях, щоб здобути славу. Проте, є й ті, хто народжується в родині вже відомих та успішних зірок, отримуючи у спадок срібну ложку в роті.