Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської, з якою акторка майже не бачиться: росте копією батька-росіянина

Ольга Сумська стала бабусею у 51 рік. Однак зі своєю єдиною онучкою 5-річною Євою акторка бачиться не дуже часто, адже вона живе в іншій країні.

Старша донька української акторки Ольги Сумської Антоніна Паперна вже багато років живе в росії. Там вона побудувала успішну акторську кар’єру та сім’ю. Антоніна вже більше 7 років перебуває у стосунках з російським актором Володимиром Ягличем. У шлюбі у них народилося двоє дітей: дівчинка (2017 року народження) та хлопчик (2020 року народження).

Як виглядає донька і зять Ольги Сумської
Як виглядає донька і зять Ольги Сумської

Антоніна Паперна та Володимир Яглич ретельно приховують своє сімейне життя. Зіркова пара ще жодного разу не показала фото свого сина публіці. А ось фото 5-річної Єви в Мережі знайти можливо. Паперна та Яглич навіть одного разу брали доньку на світський захід. Також молода сім’я знялась у фотосесії для відомого журналу.

Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської
Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської

Варто відзначити, що маленька Єва дуже схожа на свого батька і не має майже нічого спільного  у зовнішності зі своєю мамою та зірковою бабусею Ольгою Сумською.

Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської
Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської

Сумська неодноразово говорила в інтерв’ю про свою онучку. Акторка не приховує, що бачиться з дівчинкою не так часто, як би їй хотілось, адже вона живе в іншій країні. Ольга Сумська завжди з трепетом говорить про онучку і розповідає про безмежну любов до неї.

Варто відзначити, що акторка не бачилась зі своєю онучкою вже мінімум 9 місяців, адже з початку повномасштабної війни в Україні її донька залишилася жити в росії. Більше того, Антоніна Паперна обрала для себе позицію мовчати про війну. Через це отримала купу хейту від українців не лише Антоніна, а й Ольга Сумська. Акторка неодноразово виправдовувалась в інтерв’ю за свою доньку. Сумська запевняє, що Антоніна все бачить та розуміє і ні в якому разі не підтримує війну. Однак дівчина боїться за своїх дітей та кар’єру, адже в росії, де немає свободи слова, антивоєнні заяви караються.  Більше того, Сумська зізнається, що її донька дуже боїться, щоб її чоловіка Володимира Яглича не мобілізували в російську армію і не відправили на війну в Україну.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?