Співак Монатік показав рідкісне фото дружини і дітей

Author name 7 Травня 2020 в 21:05

Поділитися статтею

Дмитро Монатік
Дмитро Монатік

Український співак Дмитро Монатік у своїх соціальних мережах практично не показує свою сім’ю — основний акцент він робить на творчому житті. Але все ж рідкісні знімки дружини і дітей шанувальникам побачити вдаєтсья.

Суддя вокального шоу “Голос країни” і популярний український співак Дмитро Монатік вражає своїх шанувальників енергійними шоу і концертами.

Він був учасником “Х-фактора”, де співак Серьога, який сидів в журі, сказав хлопцеві, що не бачить у нього великого майбутнього на сцені. Але Монатік вирішив довести зворотне — сьогодні артист збирає багатотисячні зали і є кумиром мільйонів. Крім того, його запрошують в якості експерта на різні музичні шоу і змагання.

Дмитру навіть вдається диктувати моду — його шапочка, надіта вище вух, стала справжнім трендом серед молоді.

Дмитрий Монатик на шоу "Голос"
Дмитро Монатік на шоу “Голос”

У житті запальний співак — скромний і люблячий батько і чоловік. Правда протягом всієї своєї кар’єри він ретельно приховував свою сім’ю.

Тільки в 2017 році він відкрив невелику завісу у своє особисте життя в одному з інтерв’ю. Дмитро одружений вже багато років на прекрасній дівчині Ірині. Разом вони виховують двох синів — Данила і Платона.

Дмитро Монатік з дружиною
Дмитро Монатік з дружиною

Колеги Монатика відзначають, що в реальності він дуже добрий і турботливий чоловік. Він щиро любить сім’ю, а дружина все ще надихає чоловіка на романтичні вчинки.

Проте співак досить рідко ділиться кадрами з сімейного життя, тому шанувальники мкють до них особливий інтерес.

Наприклад, на карантині дружина Ірина з синами відвідала мультистудію чоловіка, де Монатік займається творчістю. Відео візиту вона виклала на своїй сторінці в Instagram.

На знімку видно, що Данило і Платон одягнені в одному стилі з їхнім батьком. Під публікацією Ірина повідомила, що їхній тато дуже сумує за шаленим ритмом і улюбленою роботою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею