Як виглядає свекруха Камалії – мама Мохаммада Захура, яку він залишив на історичній батьківщині: східна краса

Зіркова пара Камалії та Мохаммада Захура ледве не миттєво завоювала популярність та любов прихильників. У мережі з'явилось фото свекрухи української співачки

Історія знайомства та кохання української співачки Камалії та пакистанського мільярдера Мохаммада Захура зачаровує та надихає одночасно. Так, в одному з інтерв’ю артистка зізнавалась, що кохання спіткало її несподівано. Втім, пройшло чимало років з дня знайомства відомої пари, а їхня любов не згасає. То що ж у мережі відомо про східну свекруху Камалії та як вона виглядає?

Історія одруження Камалії та Мохаммада Захура

Зірковий чоловік Камалії довго та красиво залицявся до своєї майбутньої дружини. Пізніше співачка “розтала” та почала зустрічатись зі своїм загадковим кавалером. Як і у будь-якої іншої пари, у стосунках Камалії та Мохаммада Захура настав момент, коли вони замислились про весілля. Втім, пізніше виявилось, що пакистанець не зізнався своїй сім’ї про заручини з коханою. Більш того, родичі Мохаммада Захура навіть не знали про існування Камалії.

Мохаммад Захур та Камалія одружились несподівано 
Мохаммад Захур та Камалія одружились несподівано

Вам може здатись дивним той факт, що Мохаммад не розповів нічого своїй сім’ї. Проте, існує інша історія, яка здивує ще більше: пакистанець не сказав про весілля навіть нареченій. Так, Захур повіз Камалію на свою батьківщину з візитом до родичів, а також ніби-то на весілля його друзів. Втім, коли українська співачка приїхала до Пакистану, її одягнули в традиційну сукню та влаштували весілля.

Знаменитість була без сумнівів рада такому розвитку подій, але, зізнається Мохаммад Захур, вона б ніколи не погодилась на одруження, якби знала про нього заздалегідь. Причиною такого рішення став досвід в інших стосунках. Так, до зустрічі з Захуром до Камалії залицявся занадто наполегливий кавалер, який залишив у неї неприємні спогади про себе.

Мама Мохаммада Захура вразила красою Сходу

Чоловік української співачки Камалії раніше відверто зізнався в тому, чого його мати не знала про весілля. Ситуація склалась саме так, адже майбутня свекруха Камалії навіть не знала про те, що її син розлучився. За східними традиціями, батьки самостійно обрали для Мохаммада Захура дружину.

Як виглядає свекруха Камалії та мама Мохаммада Захура
Як виглядає свекруха Камалії та мама Мохаммада Захура

Втім, у нього не склалось з жінкою і вона не виявилась коханням усього його життя. Саме тому він розлучився та продовжував просто забезпечувати колишню та їхніх дітей. А от мамі розповідати про розлуку не схотів – аби не засмучувати рідну людину.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.