Хіти писали, а дітей не спромоглися народити. Пахмутова і Добронравов разом 66 років: історія кохання

Пахмутова і Добронравов щасливо живуть у шлюбі 66 років
Пахмутова і Добронравов щасливо живуть у шлюбі 66 років

Олександра вперше сіла за піаніно в 3 роки, а в 5 вже написала першу п’єсу. Коли виросла і вивчилася, Пахмутова з легкістю створювала хоч класичні твори, хоч естрадні пісні. За 93 роки життя композиторка написала музику до чотирьох сотень пісень.

Творчий тандем переріс у подружній

З Миколою Добронравовим вона познайомилася, коли разом працювали над написанням пісні для «Піонерської зорьки». Цей досвід виявився настільки вдалим, що композиторка і поет продовжили творчу співпрацю.

Спільна робота призвела до кохання

Зріст цієї талановитої жіночки складає всього 149 см, а Добронравов на 30 см вищий, але така велика різниця не стала на заваді романтичним стосункам. За 3 місяці після знайомства вони побралися. Наречена була у рожевій сукні, яку їй пошила мама. Після весілля молодята поїхали в Абхазію, де мешкала тітка Олександри, і там провели медовий місяць.

Так виглядало подружжя після хвороби

Відтоді вони жодного разу не посварилися. Проживши разом 66 років, ще й досі називають одне одного ласкаво – Алєчкою і Колєчкою. Їм добре разом. Якщо хоч на добу розстаються, починають сумувати і весь час телефонують, щоб дізнатися як справи.

Ходять чутки, що в Пахмутової були серйозні проблеми зі здоров’ям, тому вона в молодості не змогла народити дитину. Але дехто вважає, що на заваді появі дітлахів у родині стала творчість, якій чоловік і дружина присвятили все життя. Тепер вони живуть переважно на авторські відрахування.

У жовтні 2020 року Олександра Миколаївна і її благовірний одночасно захворіли на ковід. Обом було вже більш ніж 90 років, тому всі хвилювалися, як зможуть подолати недугу. На щастя, все минулося. Але подружжя влаштувало суровий карантин і не спілкувалося з людьми аж до весни наступного року. Пахмутова і Добронравов й досі кохають одне одного, а ще поважають і розуміють з півслова. Тож їхні серця не старішають.