Льотчиця з фільму “В бій ідуть одні старики” Ольга Матешко емігрувала: куди зникла і чим зараз займається

Актори, що знялися в фільмі Леоніда Бикова "В бій ідуть одні старики", стали мегапопулярними. Подібна доля спіткала й Ольгу Матешко, що зіграла у культовій стрічці героїчну льотчицю Молчанову. Як склалося подальше життя актриси?

Народилася Оля у Гостомелі і з 6 років брала участь у самодіяльності, а коли пішла до школи, відразу ж записалася у театральний гурток. Коли виросла, стала навчатися у московському ВГІКу, куди вступила з першої спроби. Пізніше туди ж поступив і брат дівчини Анатолій, але він обрав режисуру.

Ольга Матешко з двома Сашками – чоловіком і сином

В інституті Матешко познайомилася з майбутнім чоловіком Олександром Ітигіловим, який навчався на оператора. Молодик закінчив навчання на 2 роки раніше і поїхав за направленням. Та коли Ольга з дипломом влаштувалася на роботу на студію Довженка, коханий відразу приїхав до неї у Київ, і вони побралися. За 5 років родина поповнилася ще одним Сашком.

Втрата чоловіка і еміграція

Ітигілов закінчив режисерські курси і став знімати стрічки, обов’язково включаючи в акторський склад дружину. Пів року пішло на знімання документального фільму про Чорнобиль “Це ми, Господи!” Знімальна група застосовувала піротехніку, і в повітря підіймався радіоактивний пил. А від вибуху на ЧАЕС минуло всього 3 роки. Організм чоловіка не витримав подібного навантаження, підхопивши чималу дозу радіації. Він помер за рік від саркоми легенів. Сину Сашку не минуло ще й 16 років.

Так виглядає Ольга Матешко (справа) зараз

У 1994 році Матешко поїхала до Америки. Їй запропонували роботу, і вона залишилася. Стала викладачем і звукорежисером на російськомовному каналі. Син, здобувши кінематографічну освіту в Києві, приїхав до матері. Він став знімати рекламні ролики. Та мріяв про кіно і серіали, тому згодом повернувся до української столиці. Услід за Олександром у 2005 році приїхала в Київ і Ольга Миколаївна, де почала активно зніматися. Фільмографія актриси налічує понад вісім десятків робіт.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.