Зірки Лайма Вайкуле, Яніна Соколова, Алла Мазур та інші, хто поборов рак і довів – онкологія виліковна

Зірки, які мужньо здолали онкологію
Зірки, які мужньо здолали онкологію

Лайма

Уперше онкологічні проблеми з грудями виникли у співачки ще 30 років тому. Знаменитості навіть довелося кілька разів літати до Америки й проходити курс хімієтерапії. Тоді латишка втратила волосся повністю і змушена була носити перуку на концертах.

Лаймі вдалося пересилити хворобу на 30 років

Здавалося, все минуло, і хвороба відступила. Та цьогоріч Вайкуле поїхала до США на планове обстеження, де з’ясувалося, що хвороба дала рецидив. Навіть у 69 років Лайма не здалася і продовжила виступи заради своїх шанувальників.

Яніна Соколова

Коли телеведуча захворіла й облисіла, вона стикнулася з не толерантним ставленням із боку навколишніх. Чорнявці довелося пройти 30 курсів променевої терапії і ще 4 хімієтерапії. Та операції уникнути не вдалося.

Після одужання Яніна Соколова вирішила активно допомагати хворим

Коли все минулося, Яніна відверто розповіла про свою проблему і поставила собі за мету допомогти людям, хворим на рак. Вона записала на цю тему кілька роликів для Ютубу, написала книгу і випустила кліп разом із Валерієм Харчишиним. А ще зняла фільм про журналістку, якій допомогли вижити лікарка-хірург і кохання.

Алла Мазур

Не стала приховувати від глядачів телеканалу “1+1” всю правду про свій стан і телеведуча новин. Алла розповіла, що дізнавшись про діагноз у 2019 році, не панікувала, а стала думати, як лікуватися. Якщо не боятися і не опускати рук, впевнена Мазур, онкологія обов’язково відступить.

Алла Мазур не побоялася розповісти про боротьбу з раком

Жінка не відчувала болю, тільки намацала на грудях кілька кульок. Вона не полишила роботу. Це давало їй сили пережити недугу і відвертало від сумних думок. Тепер у Мазур кардинально змінився погляд на життя. Вона стала уважніша до близьких і до себе, виділяє час для відпочинку і не боїться просити про допомогу.