Французьке і українське кохання Олега Скрипки: з українкою прожив довше і нажив четверо дітей

Олег Скрипка і дві дружини - французька і українська
Олег Скрипка і дві дружини - французька і українська

Гурт “ВВ” існує вже 36 років. Його незмінний лідер Олег Скрипка вирізняється своєю українкістю. Та якщо зануритися в біографію музиканта, виявиться, що він чимало років прожив за кордоном далеко від України.

Рокери у 90-их роках поїхали на гастролі до Франції і повернулися назад не відразу. “Воплі Відоплясова” користувалися там неабиякою популярністю. Саме в Парижі Олег знайшов свою долю. Він закохався в Марі Рібо. Вони зустрілися на вечірці у друзів. Дівчина єдина з гурту володіла англійською, тому Скрипка і підсів до неї, щоб поспілкуватися. Марі працювала у кабаре, то вони й зійшлися на ґрунті творчості.

Так виглядав Олег Скрипка, коли залицявся до француженки Марі Рібо

Весілля було доволі скромним за присутності родичів нареченої. Вона навіть у білу сукню не вбиралася, тому багато хто згодом натякав, що шлюб був фіктивним, аби українець міг вільно їздити у Францію без візи. Якщо вірити музиканту, у них із Рібо були справжні почуття.

Двом людям із різними культурними традиціями було важко пристосовуватися. Дружина категорично відмовлялася готувати, а Скрипка звик до домашніх наїдків, то доводилося самому ставати до плити. За 7 років спільного життя накопичилося чимало інших непорозумінь. Тож Олег зібрав валізу і поїхав, навіть не попрощавшись, за що й досі себе картає.

Друге кохання

По поверненні в Україну Скрипка замислив грандіозний проєкт “Країна мрій”. У театрі “Дах” він познайомився з Наталією Сидь. Дівчина видалася йому повною протилежністю француженці – вихована, спокійна, затята театралка. Невдовзі вони стали жити разом і більше не розлучалися.

Друга дружина Олега Скрипки Наталя Сидь – повна протилежність першій Марі Рібо

Наталка не любить світських тусовок, хоча за освітою актриса, і ніколи не супроводжує чоловіка на них, тому її ніхто й не знає. Жінка переважно займається вихованням дітей. Наталя подарувала благовірному двох синів і двох доньок.