У кого із зіркових наречених було більше суконь: Ані Лорак, Насті Каменських, Аліни Гросу та інших

Author name 21 Листопада 2022 в 19:11

Поділитися статтею

Хто з зірок має найбільше весільних суконь
Хто з зірок має найбільше весільних суконь

Зазвичай зірки з власного весілля влаштовують справжнє шоу. А щоб дійство запам’яталося гостям надовго, а журналістам було про що писати, наречені підбирають не одну, а відразу декілька суконь.

Ані Лорак

Ані Лорак змінила на весіллі дві сукні

15 серпня 2009 року Ані Лорак та її обранець Мурат Налкакіоглу розписалися в київському рацсі. Цього дня особливих урочистостей не планувалося. Дійство пройшло у вузькому колі. З боку нареченого були батьки, а від нареченої – брати Ігор і Андрій. З усім тим співачка вбралася у довгу пишну кремову сукню з ручною вишивкою.

Торт Ані Лорак розрізала в іншій сукні

За тиждень відбулося грандіозне святкування в Анталії, куди Ані Лорак запросила чи не весь український бомонд. До гостей в готелі «Адам і Єва» зірка вийшла у пишній сукні з 5-метровим шлейфом, спідниця якої була зроблена зі штучних троянд. А ввечері Кароліна розрізала торт уже в іншій мереживній сукні, що тісно облягала її тіло.

Настя Каменських

Весілля чарівної брюнетки з колегою по сцені Олексієм Потапенком відбулося таємно від широкого загалу 23 травня 2019 року. Багатошарову сукню пошили ізраїльські модельєри. Для шиття було використано ексклюзивні мережива і ручну вишивку.

Для весілля Настя Каменських обрала сукню-трансформер

Модель передбачала трансформацію спідниці, надаючи нареченій абсолютно нового вигляду. Багато хто з представників шоубізу того дня перебували разом із Настею і Потапом в елітному італійському ресторані Fabius, що під Києвом.

Аліна Гросу

З шести суконь у перший день весілля Аліна Гросу встигла вигуляти лише чотири

Заможні батьки не пожаліли грошей на весілля любої донечки з москвичем Олександром. Всього за один день щаслива наречена змінила чотири наряди, хоча було заготовлено відразу шість суконь. Всі наряди ексклюзивні, виконані на особисте замовлення Гросу. Навіть застосоване мереживо більше ніде не можна зустріти.

Сукні Аліни Гросу були пошиті на особисте замовлення

В Італію, де відбувалися урочистості, молодята поїхали на тиждень. Тож блакитна і пудрова сукні призначалися для відеоряду під час знімання кліпу. Зміна нарядів відбулася під час розпису, коли батько вів наречену до вівтаря, для виконання пісні і розрізання торта.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею