47-річна Кароліна Ашіон мріє стати матір’ю: перший шлюб, розбитий свекрухою, і зустріч із татом-нігерійцем

Кароліна Ашіон не витримала тиску свекрухи
Кароліна Ашіон не витримала тиску свекрухи

Мама Кароліни родом із Шостки. З нігерійцем вона познайомилася, коли навчалася в тодішньому Ленінграді. Коли завагітніла, повернулася додому, так і не отримавши диплому. Тато повернувся на батьківщину. Він надсилав запрошення жінці, але з СРСР жінку випускали без права повернення, і вона не наважилася поїхати.

Кароліна Ашіон зрідка бачиться зі своїм батьком

Коханий чекав 10 років, а потім одружився. Ашіон їздила відвідувати татуся, а також двох братів і сестру. Вперше зробила це у 18 років. Коли почалася війна, Кароліна поїхала до Німеччини, маючи намір уже там отримати візу до Нігерії. Але затрималася в Європі надовго.

Недовгий шлюб Кароліни

На дівчину з нестандартною зовнішністю завжди звертали увагу представники сильної статі. Але перші серйозні стосунки в житті Кароліни сталися під час навчання в інституті. Студентське кохання тривало всі роки навчання.

Пропозицію руки і серця дівчині зробив серйозний чоловік, на 14 років старший від неї. Познайомилися вони в барі, коли незнайомець пригостив подружок коктейлем. Після того він став залицятися до Ашіон і навіть запропонував одружитися. В 1999 році вони побралися, і Кароліна переїхала в розкішну квартиру на Хрещатику. Коханий мав ще квартиру у Празі біля Карлового Мосту.

Нині Кароліна Ашіон перебуває в Німеччині і її серце не вільне

37-річний чоловік сильно кохав обраницю, і це був його перший шлюб. Але маму вибір сина не влаштовував. Жінка почала безцеремонно втручатися в життя подружжя. Приходила, коли заманеться, відкривала двері своїм ключем і влаштовувала сварки. Врешті Кароліна не витримала тиску з боку свекрухи і пішла.

За кілька років чоловік повернувся з-за кордону, розшукав Ашіон і запропонував розпочати все спочатку, але в дівчини вже було інше кохання. Колишній так і не одружився більше, але в нього є донька, яку він назвав Кароліною.

Шість років поспіль жінка прожила з чоловіком і його сином-підлітком, отримавши досвід материнства. А коли Ашіон було 30 років доля подарувала їй зустріч із Дмитром, що працював журналістом і був на 7 років молодший. Ці стосунки тривали 15 років.