Ким працювали Остапчук, Пивоваров, Тополя, Потапенко, доки не стали зірками: перелік професій вражає

З яких професій зірки прийшли в шоубіз
З яких професій зірки прийшли в шоубіз

Тарас Тополя

Тарас Тополя міг би стати першокласним юристом

До того як стати лідером гурту “Антитіла”, Тарас збирався працювати в структурі МВС. Заради цього молодик поступив в Академію і здобув спеціальність юриста. Але правова діяльність не приваблювала Тополю, а ось те, чим він займався після лекцій – гра на скрипці і спів у хорі – було набагато цікавішим. Тож юрист вирішив кардинально змінити життя, ввійшовши у світ шоубізу. Яка бачимо, доволі успішно.

Артем Пивоваров

Артем Пивоваров 3 роки допомагав анестезіологу

На сцені співак поводиться як справжній живчик. Стрункий молодик на диво володіє довільно сильним голосом, а танцює так запально, що неможливо за цим спокійно спостерігати. Між тим Артем після школи склав іспити в медуніверситет і навіть встиг 3 роки попрацювати, допомагаючи анестезіологу. Та, втямивши, що музика його вабить набагато більше, аніж медицина, покинув роботу і став торувати шлях до слави.

Потап

Потап – справжнісінький фізрук

Дивлячись на міцну статуру Олексія Потапенка, важко уявити його в якомусь із видів спорту. Оскільки мама хлопчика була чемпіонкою світу з підводного плавання, то й сина залучила до вправ у басейні. Льоша здобув звання майстра спорту у водному поло, закінчив університет фізичного виховання і навіть деякий час працював вчителем фізкультури в школі, а ще тренував дітлахів у водному полі. І лише потім подався у шоубізнес, ставши успішним виконавцем і продюсером.

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук довго не сумував після розлучення й встиг знайти нову роботу
Комік Володимир Остапчук колись викладав англійську мову

За освітою шоумен – філолог. Вони разом із першою дружиною Оленою Войченко вирішили стати репетиторами з англійської мови. Але згодом Володимир закінчив дикторські курси і став потроху пробиватися на українське телебачення. Широкому загалу став відомий не лише як стендапер, а прославився двома скандальними шлюбами, які обговорював увесь бомонд.