Скільки дітей у “Дизель Шоу”: керівника Єгора Крутоголова, акторів Євгена Сморигіна, Яни Глущенко та інших

Актори відомого українського гумористичного телепроєкту "Дизель Шоу" продемонстрували свої родини. У кого з відомих членів команди найбільше дітей?

Мільйони українців полюбили гумористичний проєкт “Дизель Шоу” за влучні та життєві жарти, а також комфортну та затишну атмосферу. Іноді здається, ніби кожен актор з “Дизель Студіо” є членом однієї великої та дружньої сім’ї. Пропонуємо з’ясувати, в кого зі знаменитостей найбільше дітей.

Єгор і Катерина Крутоголові

Щасливе сімейство відомого українського актора
Щасливе сімейство відомого українського актора

Художній керівник та один із найвідоміших акторів проєкту “Дизель Шоу” щасливо одружений зі своєю коханою з 2006 року. Катерина Крутоголова, дружина Єгора, подарувала своєму чоловікові двох синів. Родина надзвичайно щаслива разом і це видно з кожної опублікованої сімейної фотографії.

Старший син Єгора Крутоголова Лев народився 2010 року, а молодший Максим з’явився на світ 2019 року. Лев Крутоголов професійно займається картингом – перегони на спеціальних авто з відкритими колесами. 2020 року старший син Крутоголова став Чемпіоном України в цьому спорті.

Євген та Лідія Сморигіни

Сім'я Євгена Сморигіна
Сім’я Євгена Сморигіна

Український актор білоруського походження народився та виріс у Мінську, втім здобути особисте щастя артисту судилось в українській столиці. У Києві актор познайомився та одружився зі своєю коханою Лідією, яка виявилась його сусідкою. Дружина Євгена Сморигіна подарувала йому трьох дітей – подружжя виховує двох синів та доньку.

Лідія Сморигіна завжди підтримує свого чоловіка в професійному та особистісному плані, а той своєю чергою не забуває нагадувати всьому світові про своє велике кохання до сім’ї.

Яна Глущенко та Олег Збаращук

Яна Глущенко зі своїм чоловіком та дитиною
Яна Глущенко зі своїм чоловіком та дитиною

Відома українська акторка-красуня здобула на телепроєкті “Дизель Шоу” не лише всенародне визнання, а й справжнє кохання. Завдяки роботі в команді акторка познайомилась з майбутнім чоловіком Олегом Збаращуком. Закохані довго приховували стосунки, втім після весілля нарешті підтвердили чутки.

У жовтні 2017 року в сім’ї з’явився первісток – син Тамерлан.

Олександр та Олена Бережок

Щаслива сім'я українського актора
Щаслива сім’я українського актора

У травні цього року Олександр Бережок зі своєю коханою Оленою втретє стали батьками. Про це на особистій сторінці повідомила дружина українського актора. Окрім цього Бережок з коханою виховують ще двох синів – Гліба та Лук’яна. Актор “Дизель Шоу” зізнавався, що його сини неоднозначно поставились до новини про скору появу сестрички. Бережок зазначив, що вони більше чекали на брата.

Втім, після появи на світ молодшої сестри кожен полюбив дівчинку.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.