Ти велика, я малий: різниця у зрості подружніх пар Осадчої і Горбунова, Монатіка і Демічевої, Цекала і Ервін

Зіркові пари, в яких жінка вища за чоловіка
Зіркові пари, в яких жінка вища за чоловіка

Олександр Цекало – 167 см, Дарина Ервін – 173 см

Цекалу не звикати до високих жінок. Друга дружина Лоліта теж була набагато вища за нього. Тепер успішний продюсер одружився вчетверте. Дарина аж на 6 см перевищує свого чоловіка. Та здається, обоє не комплексують із цього приводу.

Четверта дружина Олександра Цекала така з висока брюнетка, як і Лоліта

Молодята відгуляли гучне весілля за мільйон рублів і відбули у кругосвітню подорож. Допоки подорожували, вирішили, що найкомфортніше парі буде в Америці. Тож поки що зупинилися там. Чоловік художниці дістався хоч і маленький, але не жадненький.

Дмитро Монатік 164 см, Ірина Демічева – 169 см

Різниця у рості довгий час відлякувала Діму від Іри, хоча знав її ще по життю в Луцьку. Молодик усе підшукував собі пару, щоб була невисока. Та згодом втямив, що треба робити вибір не за зростом, а до душі.

Монатік підбирав пару до душі, а не за зростом

Разом з Іриною вони поїхали до Києва працювати. Монатік довго і безрезультатно штурмував різні талант-шоу, та всюди чув відмову і слова про повну відсутність творчого потенціалу. Та він не здавався. І таки досяг слави. А Ірина була завжди поруч і підтримувала. Тепер вона виступає продюсером співака. Пара виховує двох синів.

Катя Осадча – 180 см, Юрій Горбунов – 168 см

Якщо уважно переглянути весільні світлини Каті з першим чоловіком Олегом, то видно неозброєним оком, що наречена значно вища. Другий шлюб із колегою по каналу “1+1” теж виявився нерівним у плані зросту. Осадча вища за Горбунова на цілих 12 см. І при цьому жінка не соромиться вбиратися у взуття на підборах під час виходу на сцену.

Катя Осадча довго не приймала залицянь Юрія Горбунова через різницю в зрості

Юрій давно запримітив струнку красуню, але дівчина довго не звертала уваги на його залицяння, сприймаючи виключно як колегу. Але шоумен не втрачав надії і врешті добився свого – вони одружилися і народили двох синочків.