Не пари, а спільні діти є: Білик і Нікітін, Дзідзьо і Цибульська, Кличко і Марченко породичалися

Не пари раптово стали батьками
Не пари раптово стали батьками

Білик і Нікітін

Ірина Білик доволі щасливо жила зі своїм продюсером Юрієм Нікітіним протягом 8 років, допоки у справу не вмішалася молода і наполеглива Ольга Горбачова. Дівчина відбила кавалера, сама вийшла за нього заміж, народивши двох донечок, і навіть заспівала.

Ірина Білик і Юрій Нікітін стали кумами через сина Гліба

Між тим Іра продовжувала співпрацю з Нікітіним і змушена була вдавати, що вони з Олею подруги. А коли вийшла заміж за красеня Андрія Оверчука і народила первістка Гліба, то запросила саме Юрія стати хрещеним татом хлопчика.

 

Кличко і Марченко

Ще у далекому 2017 році брат мера столиці Володимир Кличко разом із Оксаною Марченко похрестили новонароджену донечку Нестора Шуфрича. Таїнство відбулося в Києво-Печерській лаврі, де маленька Маруся отримала хрещених батьків.

Володимир Кличко і Оксана Марченко стали хрещеними батьками доньки Шуфрича

До речі, саме в цьому святому місці в 2015-му боксер хрестив і свою 6-місячну донечку Кайю Євдокію. Але дійство відбувалося без преси, тож дізнатися, хто став кумами доньки Кличка і голлівудської актриси Гайден Панеттьєрі.

Дзідзьо і Цибульська

Недарма Михайло і Оля співали дуетом «Чекаю. Цьом». Пісня вилилася в уродини. Щоправда, мамою немовлятка Дениска стала зовсім інша жінка, а Дзідзьо з Цибульською лише разом похрестили малюка. Надя, мама хлопчика, працює в DZIDZIOFamily! Тож і попросила шефа стати хрещеним батьком її первістка.

Хрещені батьки Дзідзьо і Оля Цибульська

Оля Цибульська була дуже горда, що і їй дісталося запрошення стати хрещеною мамою. Тепер вона на законних підставах породичалася з офісом Дзідзьо. Дійство відбувалося у гарному київському Володимирському соборі.